Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
shoppinglife

Najlepszy sklep dla maluszka

Rekomendowane odpowiedzi

Często kupuję w al.to 🙂 Mają dobre promocje, a i bez nich też mają ceny konkurencyjne. Lubię zamawiać przez ich aplikację mobilną, bo jest bardzo dobrze zrobiona. Dostawa też jest szybka. Wczoraj kupiliśmy nową pisakownicę dla dzieci, bo starą popsuli. Kupiliśmy znacznie taniej niż jest w innych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pięknisia

Ostatnio odkryłam http://tron.eu.com/. Jednorazowe, przenośne nocniczki, idealne na każdą dalszą podróż. Naprawdę ratują nam życie. Może komuś się przyda 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gośka

Polecam sklep-unikosia.pl można kupić praktycznie wszystko co potrzebne dla maluszka, ceny też spoko i szybko wysyłają. Ostatnio dla synka kupowałam talerzyk z Twistshake i jak zamówiłam w środę koło 23 , to w piątek rano juz miałam w paczkomacie 🙂 a z tego co patrzyłam na ich profil na fb to nowy sklep, niedawno się otwarli więc może warto wesprzeć nowicjuszy na rynku 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominika

Ja bardzo polecam sklep z fartuszkami do karmienia moonbloom.pl, ogólnie jak ktoś jest na etapie rozszerzania diety to znajdzie tam wszystko dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam sklep Mati. Wiele rzeczy kupiłam tam dla dziecka i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...