Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny! Mianowicie okres spóźnia mi się dwa dni, nigdy nie był jak w zegarku ale ostatnio był bardziej regularny. Jako, że ja od razu się stresuje zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki wynik był negatywny (starałam się wybierać te najczulsze testy) następnego dnia rano zrobiłam kolejny również negatywny, po południu kolejny także negatywny ale po godzinie pojawiła się druga kreska jednak wynik odczytuje się do 5 minut, zestresowałam się i zrobiłam kolejny również negatywny.Jak myślicie czy mogę być w ciąży? Czy to jednak jakieś wahania hormonalne 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna J

Powiem ci tak. Ja w swoim życiu zrobiłam już mega dużo testów ciążowych. 

Z własnego doświadczenia wiem że tyle wykonanych testów na pewno pokazuje prawdziwy wyniki. Więc tyle negatywnych testów wskazuje że nie jesteś w ciąży.

Jeśli masz nieregularne miesiączki to testy mogą być negatywne, a jednak w ciąży jeżeli masz się zamartwiać zrób sobie w laboratorium beta HCG, tam wynik będziesz miała na 100% wiarygodny.

Jeśli współczujemy ciąża jest zawszę możliwa, każdy środek antykoncepcyjny może zawieść. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tonia

Po godzinie przecież nie odczytuje się testu, wyrzuca się od razu po odczytaniu wyniku. Na codzień kontrolouj dni płodne może na teście owulacyjnym, ja mam Afrodytę i jestem zadowolona 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...