Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość halina

przeziębienie pod koniec ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość halina

Dzień dobry! Jestem w 9 miesiącu ciąży, za tydzień mam termin porodu, a właśnie złapałam infekcję. Jestem przeziębiona. Drapie mnie w gardle, mam katar i kaszel. Prawdopodobnie czeka mnie poród z katarem i kaszlem. Zgłosiłam fakt przeziębienia położnej. Próbuję się ratować domowymi sposobami na katar i kaszel. Mam zatkany nos, a kaszel jest mokry. Czuję jak w drogach oddechowych zalega wydzielina. Na zatkany nos stosuję inhalacje z wody z dodatkiem soli kuchennej i szałwii, jem czosnek i cebulę, na gardło stosuję płukanie gardła naparami z siemienia lnianego, a na mokry kaszel syrop z cebuli i do tego inhalacje z rumianku, aby wydzielina się rozrzedziła. Jakie są sposoby na przeziębienie w ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michalina

Ja miałam poród z katarem i uporczywym drapaniem w gardle. Nie było przyjemnie, ale dałam radę. Dopiero po porodzie wyleczyłam się. Trzymaj się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...