Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze objawy ciąży przed okresem


Gość Daria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałabym się dowiedzieć czy miałyście jakieś objawy ciąży przed miesiączką? 

Mam 34 lata. Staram się o dziecko. Do tej pory bezskutecznie. Teraz ostatnia miesiączka od 8.07-15.07. Stosunki praktycznie codziennie od 17.07. Czasem dzień przerwy. Cykle zazwyczaj 29 dni. Mam nadzieję że tym razem się uda. 

 

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj czuję jakbym się przeziębiła. Jest mi zimno (temperaturę mam niska trochę powyżej 36 stopni). Mam obolałe i powiększone piersi. Od rana boli mnie kręgosłup lędźwiowy. Przed chwilą zwymiotowałam kolacje. 🥵 do okresu jeszcze kilka dni. Na test trzeba poczekać... 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Kajka napisał:

Ale jeszcze dodam że psychika umie robić różne psikusy plus starając się o dziecko kobieta dopatrzy nawet coś na co normalnie nie zwróciła by uwagi. Umiemy sobie dużo wmówić 😉

W sumie to i racja. Psychika kobiety jest wybujała. Różne rzeczy przychodzą do głowy. 😁 Tym bardziej jak się staramy i mamy nadzieję że tym razem się uda. Poczekamy zobaczymy... 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Daria napisał:

W sumie to i racja. Psychika kobiety jest wybujała. Różne rzeczy przychodzą do głowy. 😁 Tym bardziej jak się staramy i mamy nadzieję że tym razem się uda. Poczekamy zobaczymy... 

Starałam się ponad rok więc wiem o co chodzi ;). W udanym cyklu jedynym objawem był brak okresu a dopiero później inne dolegliwości

Odnośnik do komentarza

Ja czułam się bardzo dziwnie, nie miałam PMS, a mam go praktycznie zawsze.  Lekko bolała mnie głowa i nie pojawiło się plamienie.  Jakoś tak dwa czy trzy tygodnie po terminie dostania miesiączki pobiegłam do apteki i kupiłam testy ciążowe, wzięłam ten z dwupaku z pink gdzie jest i strumieniowy i płytkowy i oba wyszły pozytywne. Jakoś tydzień później byłam  na wizycie u ginekologa i potwierdził ciąże. Potem to już tylko lekkie mdłości  były. Teraz jestem w 33 tc i czekamy już tylko na synka  🙂

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Bibs napisał:

U mnie objawem sugerującym był utrzymujący ból piersi,który w normalnych cyklach zawsze ustawał przed okresem i utrzymująca się podwyzszona temperatura ciała,ale to na bazie obserwacji wieeeelu cykli.

Temperatura u mnie jest niska. Piersi faktycznie mnie bolą i są nabrzmiałe. Wczoraj wieczorem zauważyłam różowe plamienie, które ustało po kilku minutach. Dzisiaj znowu takie różowe plamienie. Widzoczne delikatnie na papierze. Zobaczymy czy to okres zaczyna dawać o sobie znać czy to co innego. Do okresu jeszcze niby trzy dni. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Helena napisał:

Ja czułam się bardzo dziwnie, nie miałam PMS, a mam go praktycznie zawsze.  Lekko bolała mnie głowa i nie pojawiło się plamienie.  Jakoś tak dwa czy trzy tygodnie po terminie dostania miesiączki pobiegłam do apteki i kupiłam testy ciążowe, wzięłam ten z dwupaku z pink gdzie jest i strumieniowy i płytkowy i oba wyszły pozytywne. Jakoś tydzień później byłam  na wizycie u ginekologa i potwierdził ciąże. Potem to już tylko lekkie mdłości  były. Teraz jestem w 33 tc i czekamy już tylko na synka  🙂

Moje Gratulację 🎉

Ja do terminu okresu mam niby trzy dni, ale czasem pojawia się w 26, czasem w 27, czasem w 28, czasem w 29 dniu. Wczoraj przez kilka minut delikatne różowe plamienie. Dzisiaj też różowe plamienie widoczne delikatnie na papierze. Może to zbliżający się okres. Piersi bolesne i nabrzmiałe. Zobaczymy co się okaże. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Kajka napisał:

Starałam się ponad rok więc wiem o co chodzi ;). W udanym cyklu jedynym objawem był brak okresu a dopiero później inne dolegliwości

Ja staram się od siedmiu cykli. Wolę się nie nakręcać, ale zawsze w podświadomości coś się pojawia. 🙂

Do okresu trzy dni. Chociaż niby cykle co 29 dni to czasem pojawia się wcześniej. Wczoraj pojawiło się delikatne różowe plamienie. Dzisiaj także różowe plamienie. Tak więc chyba okres jednak daje o sobie znać... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/8/2021 o 7:21 PM, Gość Daria napisał:

Niestety małpa znowu przyszła 😔 ze względu na to, że to już siedem cykli niepowodzeń. Zamówiłam sobie dzisiaj ovarin. Zobaczę, może to pomoże.

Coś chyba musi być nie tak skoro przez cały cykl uprawiałam seks codziennie i nic... 

 

 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Daria napisał:

Ja staram się od siedmiu cykli. Wolę się nie nakręcać, ale zawsze w podświadomości coś się pojawia. 🙂

Do okresu trzy dni. Chociaż niby cykle co 29 dni to czasem pojawia się wcześniej. Wczoraj pojawiło się delikatne różowe plamienie. Dzisiaj także różowe plamienie. Tak więc chyba okres jednak daje o sobie znać... 

A czemu poprostu nie zrobisz bhcg...?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ogvh napisał:

A czemu poprostu nie zrobisz bhcg...?

Już nie muszę robić testu. Małpa przyszła dzisiaj. 😔 trzy dni temu delikatne różowe plamienie, dwa dni temu delikatne różowe plamienie, dzień przerwy  i dzisiaj już krew. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...