Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Testedzhw

Ciąża - kosmetyki

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Muszkat napisał:

Kup zwykły czysty olej migdałowy - idealny na czas ciąży i po niej 🙂

Zgadzam się, poza tym za każdy kosmetyk, który ma dopisek "Dla kobiet w ciąży" płacisz jakieś 20% więcej

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos zna jakies dobre kosmetyki, ktore likwiduja suchosc skory. Chcialabym znalezc cos, co mnie odmlodzi. To taka szkoda, ze tak wiele sklepow jest dzis zamknietych. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Glenn

Ze moja skóra łaknie nawilżenia a ciężko jest znaleść, który spełni w stu procentach nasze potrzeby. Pozostaje metoda prób i błędów, która w moim przypadku jeszcze nie przyniosła cudownego odkrycia :) Poza tym jestem przyszłą mamuśką, która korzysta jeszcze z wolnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gośka

Polecam olejek ze słodkich migdałów. Uniwersalny i bezpieczny. Na suchość skóry sprawdzi się idealnie, dodaję często do kąpieli kilka kropelek 🙂

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

są naprawde fajne kosmetyki takie dedykowane typowo dla kobiet w ciąży 🙂 no albo kosmetyki naturalne, też super się sprawdzają 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość lili

A z takich dla kobiet w ciazy, to polecasz jakas konkretną firme? Chcialabym o siebie dbac nawet w tym stanie, zeby nie miec rozstepow pozniej itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość lili

Bardzo dobrej jakosci kosmetyki, poczytalam o nich troche i zamowilam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Po naturalne kosmetyki zajrzyjcie do drogerii internetowej Szklany Składzik - https://szklanyskladzik.pl/.  Mają tam w ofercie wyłącznie naturalne kosmetyki ale od różnych polskich producentów. Znajdziecie tam kosmetyki do włosów, ciała, twarzy, różnego typu akcesoria, a także kosmetyki dla zwierząt oraz ekologiczne produkty do domu. Wszystko wysokiej jakości i wyłącznie z naturalnych składników.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...