Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość saba

Trądzik po odstawieniu pigułek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość saba

cześć ! postanowiłam odstawić pigułki anty, które brałam jakoś 3 lata. Po jakichś 2 miesiącach mam wysyp pryszczy, masakra. Przed rozpoczęciem brania pigułek coś tam też było, ale nie takie. W sumie nie wiem czy to samo przejdzie czy dermatolog koniecznie? Jestem przerażona, w razie ostateczności wrócę do pigułek chyba, ale najpierw chciałam dowiedzieć się co robić. Czekać na wyregulowanie cyklu i zrobić poziom hormonów, czy co? Nie wiem od czego zacząć. pomocy!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...