Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agnieszka

WAKACJE Z DZIECKIEM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Czy pakowanie dziecka na wakacje to tez dla was taka ciężka sprawa? Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat. Może komuś pomoże. https://sklep.hurtania.pl/blog/6/jak-skutecznie-spakowac-sie-z-dzieckiem-na-wakacje?fbclid=IwAR2OFbp0bxkg0T9RDsKaSlQ8xb2Gy5lsqz4r9yaHcay6ZwnbFVoQRaVEKzg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka

Oj pierwsze wakacje z młodym to był koszmar, ale od drugich przyjęliśmy taktykę wybierania ofert Itaki z atrakcjami dla dzieci i możemy sobie też odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalenaaa

To chyba zależy od podejścia, wydaje mi się, że warto czasem nie spinać się i nie zamartwiać na zapas 😄 Spakować najpotrzebniejsze rzeczy i w drogę!  My zazwyczaj bierzemy kilka letnich ubrań (zawsze można coś przeprać w trakcie), kremy z wysokim filtrem, np. mustela, okulary przeciwsłoneczne! ulubione zabawki i dobry humor 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie nigdy nie było problemu żeby dzieciaki pakować na wakacje. Nawet mężowi w tym pomagam i nawet z tego się cieszy. W tym roku wybieramy się z bliskimi na spływy w Sanoku i czekają nas bardzo ciekawe trasy. To nasz pierwszy wypad na pontony więc z pewnością będzie bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...