Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agnieszka

WAKACJE Z DZIECKIEM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Czy pakowanie dziecka na wakacje to tez dla was taka ciężka sprawa? Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat. Może komuś pomoże. https://sklep.hurtania.pl/blog/6/jak-skutecznie-spakowac-sie-z-dzieckiem-na-wakacje?fbclid=IwAR2OFbp0bxkg0T9RDsKaSlQ8xb2Gy5lsqz4r9yaHcay6ZwnbFVoQRaVEKzg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olka

Oj pierwsze wakacje z młodym to był koszmar, ale od drugich przyjęliśmy taktykę wybierania ofert Itaki z atrakcjami dla dzieci i możemy sobie też odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalenaaa

To chyba zależy od podejścia, wydaje mi się, że warto czasem nie spinać się i nie zamartwiać na zapas 😄 Spakować najpotrzebniejsze rzeczy i w drogę!  My zazwyczaj bierzemy kilka letnich ubrań (zawsze można coś przeprać w trakcie), kremy z wysokim filtrem, np. mustela, okulary przeciwsłoneczne! ulubione zabawki i dobry humor 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie nigdy nie było problemu żeby dzieciaki pakować na wakacje. Nawet mężowi w tym pomagam i nawet z tego się cieszy. W tym roku wybieramy się z bliskimi na spływy w Sanoku i czekają nas bardzo ciekawe trasy. To nasz pierwszy wypad na pontony więc z pewnością będzie bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Dla mnie również nie ma żadnego problemu żeby dzieci jechały normalnie na wakacje. teraz tez jest możliwość np jechania na wakacje takim pick upem jak np tutaj https://azar4.pl/ który połączony jest z camperem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...