Skocz do zawartości
Forum

Problem dziecka z jedzeniem. Pomocy!!!


Gość Asia

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem mamą prawie 4 letniego chłopca. Mamy problem z jedzeniem. Synek nie chce próbować nowych smaków je tylko swojej roboty rosół i żurek a resztę same jedzenie że słoika. Na widok innego jedzenia ma odruchy wymiotne krztusi się i kaszlę albo ucieka jak widzi nie jego jedzenie. Nie wie jak smakują gofry, naleśniki, lody, różne napoje, kakao, parówki, drugie danie ziemniaki, mięso, surówka, frytki, płatki z mlekiem czy kaszki wszystko jest dla niego nie dobre i nie chce spróbować. Czy kiedykolwiek zje normalnie z nami śniadanie, obiad czy kolację? Nie spotkałam drugiej takiej mamy żeby miała taki problem z dzieckiem. Wszystkie dzieci co znam to jedzą takie rzeczy a mój nie. Proszę o pomoc. Nie wiem czy to choroba nikt nie potrafi mi podpowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza

ale mówi że mu to nie smakuje, że to mu starcza, czy o co chodzi? niektóre dzieci są zafiksowane na punkcie jednej rzeczy np. jedzą tylko pomarańczowe jedzenie, tylko słodkie. może twój chce jeść tylko rzeczy ze słoika albo zmiksowane na papkę? możesz spróbować dać mu np. naturalne masło z orzeszków ziemnych  [reklama usunięta], miód, zupy kremowe, puree ziemniaczane, czy koktajl i zobaczyć czy to przejdzie 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...