Skocz do zawartości
Forum

Brak wsparcia męża


Gość Tina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Piszę bo muszę po prostu się uzewnętrznić.

To była planowana ciąża niestety pojawiły się około 8 tygodnia problemy wykryto mięśniak W 8 tygodniu + 4 dni dostałam silnego krwawienia z dróg rodnych. Pobyt w szpitalu 11 dni na szczęście ciążę utrzymano.

Mój mąż jakby od wypisu mnie do domu ignoruje sprawę, nie zauważa nawet mnie w domu, nie pyta o dziecko, w ogóle jakby nie było tematu. Ostatnio ma coraz więcej pretensji do mnie w zasadzie o wszystko.

Niestety choć bardzo potrzebuję wsparcia to go nie mam.😥

Odnośnik do komentarza

Może twój mąż też nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją. Facetom czasem się wydaje że jak nie gadają o problemach to ich nie ma. Wiem to głupie ale może boi się o Ciebie i maleństwo i nie wie jak się zachować. W większości kobiety lubią rozmawiać a mężczyźni muszą sami wszystko przetrawić. Przed pobytem w szpitalu też się nie interesował ciąża? 

U mnie ciąża nieplanowaną i jest mi ciężko i też nie mam wsparcia od męża. Rozumiem cie doskonale. To już 9tyd a jeszcze nie usłyszałam jakiegoś dobrego słowa na ten temat. Też nie zapyta jak się czuje itd. Jest mi przykro i cie rozumiem. Ale na spokojnie. Na początek poszukaj wsparcia u kogoś innego matki siostry przyjaciółki tak żebyś mogła się wygadac i poczuć lepiej. Potem usiądź i porozmawiaj z mężem, powiedz co czujesz że martwi cie jego brak zainteresowania, że go potrzebujesz itd. Zapytaj też jak on się czuje i czemu się od ciebie odsuwa. 

U nas jest ciężko mąż mnie nie wspiera ale ja go też nie. Obwinia mnie o tą wpadkę i w ogóle nie chce gadać o ciąży i tym co dalej. Mam nadzieję że niedługo oswoimy się z tą sytuacją i damy radę ale na razie ciężko to widzę. Życzę Ci dużo siły i spokoju i zdrówka🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...