Skocz do zawartości
Forum

test ciążowy


Gość Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

hej, minęło 29 dni od ryzykownego stosunku, dziś mija 4 dzień bez miesiączki i zrobiłam rano test ciążowy pre-test i wyszedł negatywny. dalej mam martwić się ciąża czy wynik testu jest wiarygodny? 

Odnośnik do komentarza

Hej,

słyszałam takie historie, że bałabym się powiedzieć, że na 100% nie jesteś w ciąży. Rzeczywiście szanse z każdym dniem maleją, ale nie wykluczałabym jeszcze tego. Dopiero okres będzie pewnym potwierdzeniem.

Trzymam kciuki, żeby było dobrze!

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

Tylko, że stosunku normalnego nie było. ja byłam naga a on miał bokserki i nie wiem czy doszedł. ocieralismy się 

Daj spokój dziewczyno. Nie zakładaj kolejnych wątków i nie zaśmiecaj forum

Odnośnik do komentarza

W

Dzień dobry... a więc spóźniał mi sie okres 8 dni zrobilam test ciazowy rano wyszedl pozytywny, a za niespełna godzinę miesiaczka.. trochę inna niż zwykle, 3 dni normalna a teraz jakbym jej nie miala... bolały mnie piersi podbrzuche inaczej niż zwykle, dziś juz wszystko minęło, nic nie boli, chyba że mocniej dotknę piersi... czy test mógł się mylić?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Paolaaaa napisał:

W

Dzień dobry... a więc spóźniał mi sie okres 8 dni zrobilam test ciazowy rano wyszedl pozytywny, a za niespełna godzinę miesiaczka.. trochę inna niż zwykle, 3 dni normalna a teraz jakbym jej nie miala... bolały mnie piersi podbrzuche inaczej niż zwykle, dziś juz wszystko minęło, nic nie boli, chyba że mocniej dotknę piersi... czy test mógł się mylić?

Jest dużo opcji. Ciąża biochemiczna, wadliwy test, kreska fabryczna. Idź na beta HCG z krwi

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolaaaa napisał:

Jeszcze jedno zapomnialam dodać 4 tyg temu mialam jakieś plamienie przez 4 dni.. nawet pojechalam na izbę przyjęć ale oczywiście nie zagraża życia i mnie nie zbadali...

Skoro nie miałaś nawet wtedy podejrzenia ciąży ani nic to też uważam że z takimi rzeczami się nie jedzie na IP. Idzie się do lekarza ginekologa 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...