Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Moja sytuacja wygląda w ten sposób, że spóźniała mi się miesiączka dwa dni, po czym wieczorem postanowiłam zrobić test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Było na nim widać dokładnie dwie grube kreski. W nocy obudziłam się cała zlana potem, z bólem brzucha takim jak na okres. Rano nastąpiło krwawienie takie samo jak na okres, tak samo intenstywne natomiast drugiego dnia wieczorem już ustało. W czasie tej miesiączki zrobiłam testy ciążowe i każdy z nich wyszedł negatywny. Natomiast ja czuję się bardzo słabo, kręci mi się w głowie, mam nudności, jestem śpiąca i nie mam żadnego apetytu. Podejrzewam że była to ciąża biochemiczna, natomaist ze względu na moje dolegliwości zastanwiam się czy nadal mogę być w ciąży pomimo negatywnych testów ciążowych? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jest kilka możliwości, albo wyłapałaś ciążę biochemiczna, albo ten pozytywny test byl wadliwy np. Twoje dolegliwości raczej nie były ciążowymi ze względu na to że one pojawiają się wraz ze znacznym podwyższeniem beta HCG. Możesz zresztą zbadać beta HCG z krwi żeby rozwiać wszystkie wątpliwości 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...