Skocz do zawartości
Forum

Pręży się i wygina przy piciu mleka


Gość nenaa99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój synek ma 2,5 miesiąca. Od początku karmiłam go piersią. Do 3ego tygodnia przybierał super (prawie 600gramow) jednak nie robił regularnie kup. Pierwsze cztery doby tak, a później raz na kilka dni albo nawet tydzień. Po trzecim tygodniu wiele się zmienilo. Synek zrobił się bardzo nerwowy przy piersi, płakał po kilku minutach, musiałam uspokajać go ciągle smoczkiem. Po kolejnych trzech tygodniach okazało się że przybrał tylko 230gramow więc zdecydowałam się dokarmiać go butelka. Początkowo pil z butelki bardzo ladnie- potrafił wypić nawet 170ml jednak kiedy zaczął dostawać coraz więcej mm to wszystko się zmieniło- mały zaczął denerwować się w połowie butelki, robi się cały czerwony na twarzy, płacze- muszę odbijać go albo podać smoczek. Później próbuje karmić go dalej. Czy to możliwe że mały jest uczulony na białko mleka krowiego albo laktozę? Dodam tylko że byłam u dwóch doradczyn laktacyjnych zanim zaczęłam dokarmiać go butelka. Druga stwierdziła że mam za mało mleka i dlatego się denerwuje. Jednak po czasie przy butelce zacząl zachowywać się tak samo.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość nenaa99 napisał:

Różnie, to zależy czy ma dłuższa drzemkę. W nocy potrafi spac nawet i 6h w dzień max 1,5 h. Karmiony jest zwykle co 2 h ale wtedy wypija max 130ml i to po kilkukrotnym odbiciu

Jest szansa że faktycznie za często i za dużo je, nie nadąża trawić. Mój synek koło roku jadł po 150, a na jakieś 8-9 miesięcy myślę że po 120. Teraz ma 16 miesięcy i max 180

Odnośnik do komentarza

Możesz też spróbować podać Latopic on jest bmk, i bez laktozy. Trzeba go stosować min 3 miesiące ale widać poprawę.

Ja go odkryłam przy córce a synowi zaczęłam podawać od razu od urodzenia i nie ma problemu z brzuszkiem ani ze skórą. To jest sprawdzony produkt przy alergiach i azs.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...