Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  drogie Panie, 

Mam na imię Damian i jestem ojcem jedenasto miesięcznego Olka.  Zalogowałem się na tym forum ponieważ szukam porad i sposobów jak nauczyć pić mojego syna wody czy innych płynów niż mleko. Wraz z żoną od dłuższego czasu próbujemy nauczyć naszego syna pić i powoli się poddajemy.  Olek jak poczuje w butelce coś innego niż mleko to od razu pluje albo bawi się butelką.  Nasz syn od 5 miesiąca jest karmione modyfikowany mlekiem. Przez brak zainteresowania wodą i choroba spowodowały że Olo z mamą przebywają w szpitalu na nawadnianiu kroplówkowym. Chciałbym bardzo prosić o porady i jakieś pomysły jak spowodować żeby mój syn zaczął pić... aby nie musiał przebywać w szpitalu  😞

Odnośnik do komentarza

Nie dziwię się, że nie chce pić. To wszystko przez te zmodyfikowane mleko podawane od 5 miesiąca.
Obawiam się że mogłobyć już za późno na lekarza. Powinniście karmić dziecko piersiom tak długo jak tylko się da !
Te nowe mleka zmieniają genomy w dzieciach przez co moga one mieć później problemy z piciem normalnej wody.
Jeśli płukanie żołądka nic nie dało to obawiam się że będziecie musieli dużo płacić za specjalne napoje dla swojego dziecka, które z resztom są produkowane przez tych samych ludzi co te mleka modefikowane. 
pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...