Skocz do zawartości
Forum

Zła matka


Gość Meeek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Chciałabym wiedzieć co muszę zrobić żeby wreszcie partner dawał mi wsparcie? Dziś jak się obudziłam (dziecko spało ze mną) odsunęłam ją od krawędź i jak mnie nie było to mała spadła nie wiem jak to się stało. Nie było mnie chwilę. Niestety jak powiedziałam to treścią i partnerowi to tak się zachowali jakbym naprawdę była zlaą matką chociaż z dzieckiem jestem 24 wszystko z małą robię a Tylko raz mnie nie było. I nie wiem czy partner powinien cały czas uświadamiać że jestem złą matką. Że źle karmię piersią i za długo. Co powinnam zrobić czuję się naprawdę jak bym była złą matką. A jak mała spadła to biegłam nawet u lekarza byłyśmy i mówił że tym razem nic się nie stało. Ale nigdy nic nie wiadomo. Bardzo się martwię o małą. Dla niej jestem w stanie zrobić wszystko. Ale jak partner wraca do domu to znów czuję się jakbym była złą matką. Napiszcie co sądzicie o tym?

Odnośnik do komentarza

Mój synek minkiedys spadł,to widziałam oskarżające spojrzenie u part era..ale jak jemu się zdarzyło to już inna gadka była.. jesteśmy tylko ludźmi.. 

Temu teraz przy drugim mam kokon kupiony 🙂

Ty się tak nienobwiniaj bo.latwiej Ci wejść na głowę wtedy.. jesteś najlepsza matka dla swojego dziecka;* trzymaj się.. a mąż zamiast wyszukiwać błędy niech się więcej zaangażuje.. tymniej zmęczona będziesz uważniejsza.. a w cycki niech Ci się nie wtrąca:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Porozmawiaj z mężem! To jest ojciec dziecka więc ma prawo decydować o tym jak dziecko ma być wychowywane i w tym wychowaniu UCZESTNICZYĆ. Może niech sam da małej butelkę albo spędzi z nią cały dzień/weekend. Może troszkę otworzy oczy na to jak ciężką pracą jest macierzyństwo i że najzwyczajniej w świecie niemożliwym jest zadbać o to żeby wszystko było zrobione idealnie. A jeśli mąż chcę to nich Ci pokaże jak ;) 
 

I pamietajmy z naszego dzieciństwa ile razy polecieliśmy z drzewa, roweru czy innej nieodpowiedniej dla dziecka wysokości a dalej mamy się dobrze i nikt nie mówi ze mieliśmy złych rodziców ;) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...