Skocz do zawartości
Forum

Prezent na 30-te urodziny


Gość MamaDorota1970

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaDorota1970

Boję się że zrobiłam coś złego. Wczoraj były mojego jedynego syna trzydzieste urodziny już planuje wyjechać za granice na jakiś czas, i zastanawiałam się co mu tu podarować i w pracy rzuciłam ,,Co matka może dać tak coś wyjątkowego na prezent na okrągłą 30stkę syna''. Były perfumy i inne gadżety telefony, konsole a chciałam coś wyjątkowego by się ucieszył, i koleżanki wpadły na pomysł co prawda na początku wydawało się wszystko takie dziwne ale z rozmowami jeszcze mnie pokierowały co mam robić i resztę instrukcji. Wyszło to tak 50/50 z mojej strony i teraz po tym wszystkim mam jakby jakieś wyrzuty sumienia ze zrobiłam źle i krępuję się mu teraz spojrzeć w oczy jak wróci, tak mi doradziły koleżanki z pracy że teraz to trzeba przyszłościowo no i teraz mam wolne i zachodzę myślami bo od wczoraj od prezentu już się nie widzieliśmy 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio na 50-tke mojej Mamuśki kupiłem jej wydziwiasty  wazon sam się dziwiłem z tego prezentu. Hmmm tylko wazon na takie okrągłe urodziny ? Nawet  nie zdajesz sobie sprawy jaka była szczęśliwa [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio na prezent kupiłam znajomej oczyszczacz powietrza [reklama usunięta], ponieważ mieszka w dużym mieście i ciągle narzeka na złą jakość powietrza. Jest bardzo zadowolona a teraz sama myśle nad kupnem tego sprzętu

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja na 30stke od znajomych dostałam świetny odkurzacz [reklama usunięta]. Fajny praktyczny sprzęt, który przyda się w domu. Używam od kilku miesięcy i jestem z niego zadowolona.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Hej, a może warto pomyśleć o akcesoriach sportowych? Ja ostatnio kupiłam koszyk na biodn i jestem bardzo zadowolona, w międzyczasie na moją ramę trafiła pojemna sakwa martes która prócz telefonu mieści także niezbędne drobiazgi, ponadto zmieniłam też oświetlenie na infini i teraz jazda po zmroku to żaden kłopot 🙂 W tym sezonie nabyłam jeszcze bardzo wygodny kask aplina oraz solidne zapięcie dzięki któremu nie boję się o mój rower 
[reklamy usunięte]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od preferencji i możliwości, ja byłam singielka i zrobiłam domówkę, oczywiście do rana  ale jakoś to 30 aż tak chyba nie odczułam, ew miałam ładniejsza sukienkę niż na każda domówkę z okazji urodzin xd

 

A274-D5.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
  1. Biżuteria: Elegancki naszyjnik, bransoletka lub pierścionek z personalizacją lub kamieniem szlachetnym może być wyjątkowym prezentem.

  2. Spa i relaks: Zarezerwuj dla niej dzień w spa, gdzie będzie mogła zrelaksować się i odprężyć się z okazji swoich 30. urodzin.

  3. Kurs lub warsztaty: Jeśli ma jakąś pasję lub chciałaby się nauczyć czegoś nowego, możesz podarować jej udział w kursie lub warsztatach, np. gotowania, tańca, czy rysunku.

  4. Coś eleganckiego do domu: [reklama usunięta] ładna jedwabna pościel.s17-uni_cs_2_1_1_1_1.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...