Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość MamaDorota1970

Prezent na 30ste urodziny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaDorota1970

Boję się że zrobiłam coś złego. Wczoraj były mojego jedynego syna trzydzieste urodziny już planuje wyjechać za granice na jakiś czas, i zastanawiałam się co mu tu podarować i w pracy rzuciłam ,,Co matka może dać tak coś wyjątkowego na prezent na okrągłą 30stkę syna''. Były perfumy i inne gadżety telefony, konsole a chciałam coś wyjątkowego by się ucieszył, i koleżanki wpadły na pomysł co prawda na początku wydawało się wszystko takie dziwne ale z rozmowami jeszcze mnie pokierowały co mam robić i resztę instrukcji. Wyszło to tak 50/50 z mojej strony i teraz po tym wszystkim mam jakby jakieś wyrzuty sumienia ze zrobiłam źle i krępuję się mu teraz spojrzeć w oczy jak wróci, tak mi doradziły koleżanki z pracy że teraz to trzeba przyszłościowo no i teraz mam wolne i zachodzę myślami bo od wczoraj od prezentu już się nie widzieliśmy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kacper

Pomysłów na prezent może być wiele i każdy z nich można zrealizować w Printing House drukarnia cyfrowa https://printinghouse.pl/  drukarnia wielkoformatowa Jak brakuje pomysłów to coś doradzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Edward

Ostatnio na 50-tke mojej Mamuśki kupiłem jej wydziwiasty  wazon sam się dziwiłem z tego prezentu. Hmmm tylko wazon na takie okrągłe urodziny ? Nawet  nie zdajesz sobie sprawy jaka była szczęśliwa kupiłem coś takiego https://www.domedekor.pl/salon/ceramika/wazony/wazon-dekoracyjny-ariel-15-x-9-x-25-cm-bialy-srebrny/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula

Ja ostatnio na prezent kupiłam znajomej oczyszczacz powietrza pure A9, ponieważ mieszka w dużym mieście i ciągle narzeka na złą jakość powietrza. Jest bardzo zadowolona a teraz sama myśle nad kupnem tego sprzętu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od siebie serdecznie polecę prezent w postaci dedykowane filmu z życzeniami wideo od ulubionej gwiazdy. Ostatnio zamówiłam na platformie HypeMe i jestem bardzo zadowolona z realizacji 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiola

Ja na 30stke od znajomych dostałam świetny odkurzacz Well Q7. Fajny praktyczny sprzęt, który przyda się w domu. Używam od kilku miesięcy i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...