Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Asia

Tampony dla dziewczynki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Asia

Witam, córka 14 l. dostała niedawno pierwszy okres. Chciałaby korzystać z tamponów, ja jej odradzam, ale może się mylę. czy na początku jest wskazane by córka korzystała z tamponów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest kwestia tego czy tampony są wskazane na początku czy nie. Chodzi przede wszystkim o to, by nie było przeciwwskazań do ich używania. Jeśli nie ma, to warto posłuchać córki, bo w końcu jej komfort jest ważny.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Asia!
Warto najpierw porozmawiać z ginekologiem, ustalić czy nie ma żadnych przeciwskazań. Tam otrzymamy najbardziej fachową odpowiedź. Jeśli nie było jeszcze pierwszej wizyty u ginekologa, to także jest dobra okazja na podstawowe badania.
Ja na początku swej przygody z miesiączkami się ich po prostu bałam, a teraz nie potrafię inaczej. Tamponów jest całe mnóstwo do wyboru, mniejsze i większe. Są bardzo komfortowe i wygodne. Fajnym rozwiązaniem jest także kubeczek menstruacyjny, ewentualnie jeśli krwawienia są niezbyt obfite - bielizna menstruacyjna!

Pozdrawiam, Paulina
Wykapana Niania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...