Skocz do zawartości
Forum

Dbanie o ogród z 7-latkiem


Gość Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz synek robi z nami na działce wszystko, tylko jest w innym wieku, 15 miesięcy. Podlewa z węża lub małej konewki. Rozrzuca wyrwane przez nas chwasty itp 🤣. 7 latek myślę że jest za "stary" na zabawkowa kosiarkę, zaangażujcie go właśnie w podlewanie czy zbieranie owoców np - o ile oczywiście będzie miał na to chec. To już taki wiek że ma pewnie jakieś hobby, zróbcie mu miejsce żeby mógł się bawić tak jak chce 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28/6/2021 o 9:01 PM, Gość Kajka napisał:

Nasz synek robi z nami na działce wszystko, tylko jest w innym wieku, 15 miesięcy. Podlewa z węża lub małej konewki. Rozrzuca wyrwane przez nas chwasty itp 🤣. 7 latek myślę że jest za "stary" na zabawkowa kosiarkę, zaangażujcie go właśnie w podlewanie czy zbieranie owoców np - o ile oczywiście będzie miał na to chec. To już taki wiek że ma pewnie jakieś hobby, zróbcie mu miejsce żeby mógł się bawić tak jak chce 

To jest świetny😍 pomysł mąż jeździ z naszym 3 latkiem traktorkiem trawnikowym 😂 czasami nawet daj mu "pokierować", wtedy radość jest największa na świecie.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość sebbastian

z synkiem robimy dla mojej żony niespodziankę i odnawiamy taras, kupilem świetne lampy solarne [reklama usunięta], wyglądają super, myślę że żonie się spodoba, syn bardzo pomaga

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

nasze dzieci zawsze podlewają z węża kwiaty i trawnik - mają mega zabawę. Potem bujają się na fotelach wiszących [reklama usunięta] więc też spoko opcja 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja polecam takie, które u mnie okazały się dość 'atomowe'  Zamiokulkas, pepperomia okrągłolistna, epipremnum i trzykrotka. Mam okna na południowy-zachód i te kwiaty sobie radzą, choć nie trzymam ich bezpośrednio na parapetach z wyj. trzykrotki. Na bezpośrednie słońce nadadzą się sukulenty np. rojniki.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...