Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bożena

konopie pomagają w leczeniu łuszczycy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bożena

Czy konopie pomagają w leczeniu łuszczycy, egzmy AZS  ?  czy to prawda czy ktoś miał styczność z produktami z konopi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja P

Polecam na łupież,  na bardzo suchą skórę głowy i nie tylko  maseczkę na włosy przed myciem żółtko, kilka kropel oleju konopnego editt , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć  czeskim szamponem  Capillus saborea nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głowy jak łuszczyca   ...szampon jak i olejek  editt znajdziecie na  konopiafarmacja pl   na łuszczycę skóry  nie tylko głowy pomoże maść konopna Retter za 36,90 zł mam wszystko sprawdzone polecam  !!!

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirta
W dniu 24/6/2021 o 1:00 PM, Gość Bożena napisał:

Czy konopie pomagają w leczeniu łuszczycy, egzmy AZS  ?  czy to prawda czy ktoś miał styczność z produktami z konopi ?

Tak, mam spore doświadczenie z nimi. Kupuję od dawna kosmetyki z olejem z konopii firmy Atopos (sklep Centrum Łuszczycy). W składzie jest 15% olejku CBD. Testowałam maść i krem konopny, działanie zbliżone, mi bardziej odpowiada konsystencja kremu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tego nie słyszałam. dość mocno się zainteresowałam się tematem tego składnika w kosmetykach ale o pomocy przy łuszczycy nie słyszałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...