Skocz do zawartości
Forum

kaszel u dziecka a klimatyzacja


Gość miron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dziecko (5 lat) od dłuższego czasu ma męczący kaszel. Chodzi do przedszkola, codziennie zawożę i odbieram dziecko samochodem. Za każdym razem kiedy dziecko wsiądzie do samochodu z klimatyzacją zaczyna kaszleć i drapie je w gardle. Rano odkrztusza flegmę. Czy to może być spowodowane klimatyzacją w samochodzie?

Odnośnik do komentarza

widocznie klimatyzacja jest zanieczyszczona/zagrzybiona i przy jej włączeniu do powietrza dostają się alergeny. możesz wyczyścić klimę albo ustawiać nawiew tak by nie wiało bezpośrednio na dziecko lodowatym powietrzem. dobra klimatyzacja [reklama usunięta] w domu czy w aucie nie powinna wywoływać takich napadów kaszlu

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Każda klimatyzacja [reklama usunięta] musi być regularnie czyszczona. To ważne. Bez tego stać się może siedliskiem wirusów, bakterii i alergenów. Na rynku jest wiele firm, które oferują takie usługi - szybko i sprawnie. I myślę, że to rozwiąże problem.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jestem w ciąży i zastanawiam się nad klimatyzacją, ale martwi mnie to jaki będzie miała na mnie wpływ i na dziecko wyczytałam na jednym z blogów, że powinno być ok. 

Mam już dziecko i obawiam się że może mieć przez nią problemy. 

Jak zdecyduje się na klimatyzację. To co ile należy ją czyścić? By nie szkodziła?

Czy klimatyzacja w ciąży [reklama usunięta] to dobry pomysł?

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...