Skocz do zawartości
Forum

Prezent Dla Taty - Dzień Ojca


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Co najlepiej podarować tacie? Prezent prosto od serca! przybywam do Państwa z kilkoma propozycjami.

Bransoletki z wygrawerowanymi gotowymi sentencjami, które wywołają radość i uśmiech na twarzy każdego Taty!

Breloczek z rysunkiem wykonanym przez Twoje dziecko, który wygrawerujemy na naszym produkcie. ( Zachowaj rysunek i wręcz razem z breloczkiem, a efekt będzie niesamowity!)

Breloczki dla Taty który jest kierowcą. Tak aby zawsze pamiętał by jeździć ostrożnie bo ma do kogo wracać 😉

Te i więcej pomysłów znajdziecie na www.upominkigrawer.pl

spacer.pngspacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza

W tym roku mój mąż od dzieciaków z okazji dnia ojca dostanie nie lada niespodziankę. Będziemy w tym czasie nad polskim morzem, a mąż miał bardzo stresujące kilka miesięcy w pracy. Dlatego wykupiłam mu voucher na masaż i manicure w Baltiqa Day Spa w Gdańsku https://sklep.baltiqadayspa.pl/kategoria-produktu/dzien-ojca/. Spędzi kilka godzin bez dzieciaków i jakiegokolwiek stresu tylko na relaksie. Bardzo polecam ten zestaw, mają naprawdę fajną ofertę, świetną lokalizację i super ceny! 

Odnośnik do komentarza

My mojemu tacie postanowiliśmy sprezentować jego największe marzenie- tatuaż. Zawsze dużo mówił, że chciałby mieć grafikę z naszymi inicjałami, żebyśmy zawsze z nim byli. Dlatego razem z rodzeństwem wysyłamy go na tatuaż w Touche Tattoo w Warszawie https://www.touchetattoo.pl/tatuatorzy. W zeszłym roku sama robiłam tam dziarkę, więc jestem przekonana, że to odpowiednie miejsce. Mają super zespół tatuatorów, z super pomysłami, świetnymi maszynami i przyjazną atmosferą!   

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...