Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny

 

Mam problem, mianowicie ostatni okres miałam 17 maja, trwał normalnie 5 dni, ale że mam ostatnio bardzo krótkie cykle 22-23 dni to szybko zaczęły mi się dni płodne. 

29 maja robiłam test owulacyjny i wyszła porządna krecha. Przytulanki były tego samego dnia, do końca, bez żadnego zabezpieczenia. Od tygodnia bolał mnie brzuch jak na @, dzisiaj zobaczyłam lekko zaróżowioną wydzielinę i póki co spokój, wkładka czysta. Robiłam wczoraj test i wyszedł negatywny. Zastanawiam się czy to może być implantacja? Chyba powinna być wcześniej. Nie wiem już sama co mam myśleć.

Odnośnik do komentarza
Gość Ola z przedszkola

Policzyłam, że  owulacja nastąpiłam 13 dnia cyklu, czemu więc mówisz, że masz krótkie 22-dniowe cykle? Normalnie wychodzi na to, że to wzorowy 28-dniowy cykl. Owulacja była ok 16-14 dni temu, jeśli się przesunęła. Mogło to być zagnieżdżenie. Ja miałam w pierwszej ciąż plamienie implantacyjne, ale nie pamiętam, którego dnia. To własnie taka żywa krew czerwona w śluzie. Myślę, że test ciążowy da już wynik, a beta na pewno rozwieje wątpliwości. 

Odnośnik do komentarza

Może to być implantacja. Jeśli do tej pory cykle były tak krótkie to mógł to być problem z zajściem. Faza lutealna musi być odpowiednio długa,aby była szansa na zagnieżdżenie. Tym razem jeśli miesiączka do tej pory się nie pojawiła to jest szansa na ciążę. Wszystko zależy od tego kiedy faktycznie była owulacja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...