Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kasia

Przyczyna plamienia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia

Cześć. Zawsze miałam normalny okres, z terminem bywało różnie, ale zazwyczaj cykl trwa ok 29-30 dni, ale zdarzały się też opóźnienia. Tym razem dostałam w 30 dniu cyklu plamienia. Myślałam, że to normalnie pierwszy dzień okresu, ale zawsze miałam takiej normalnej intensywności (pierwszy dzień słabszy, potem 4 dni spory i 2 dni słabszy, zawsze 6-7 dni), ale mam już szósty dzień coś takiego, że jest codziennie po kilka kropel brązowej krwi, a po nocy czysto. Mam czasem mdłości, ale możliwe, że jest to ze zmęczenia, zresztą przy okresie też je miewam. Jeśli chodzi o współżycie to miałam tylko jeden incydent w ostatnim czasie, gdzie chłopak był nakręcony, ja nie chciałam i dwa razy we mnie się wsunął bez zabezpieczenia, nawet chyba nie do końca, bo poczułam tylko dyskomfort i to trwało dosłownie kilka sekund, także chyba w ciąży nie mogę być, prawda? Co może być przyczyną i czy spodziewać się w tym miesiącu jeszcze normalnego okresu czy to już jest to? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Dodam jeszcze, że ten incydent był w 9 dniu cyklu (dwa dni po okresie) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga

Zrob test . Jesli  ten drugi raz byl zaraz po pierwszym stosunku z wytryskiem i nie umyl sie ani nic to istnieje możliwość  ze plemniki  mogly postac jeszcze na czlonku i przedostać sie do środka.  A plemniki zyja do 5 dni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...