Skocz do zawartości
Forum

Czarnozielona kupa I zatwardzenie


Gość Nikola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moją 6 miesieczną córeczką. Ma ogromne problemy z wypróżnieniem się kupka jest ciemnozielona A ostatnio nawet czarna I bardzo zbita. Sprawia jej to ogromny ból, czasem ciśnie przez 30 min i nic nie wychodzi. I tak kilkukrotnie w ciągu dnia. Córka ma już rozszerzana dietę je indyczka z warzywami bądź cielęcine i już większość owoców. Nie zapycham jej ani kaszkami ani kleikami. Jest na mm do 5 miesiąca była na hipp combiotik pre, później przeszliśmy na 1 a po 6 miesiącu na 2 i właśnie od czasu kiedy zmieniliśmy mleko na 1 te kupki były już cięższe A przy 2 jest już ogromny problem. Zaczęłam podawać bigaje niestety nie pomaga, wróciłam do mleka pre, staram się przepajac woda bądź soczkiem jablkowym jednak córka nie chce pić. Jak mogę jej pomóc? Woda z cukrem, sliwki, ani jabluszko jej nie pomaga gdzie wszyscy mówili, że po tym napewno ja ruszy. Od tygodnia jesteśmy na mleku pre czy jest szansa, że może wszysko wróci jeszcze do normy? Jak mogę pomóc córeczce ? Może mieć za dużo żelaza? 

Odnośnik do komentarza

Jest szansa że to od zbyt wysokiego poziomu żelaza, zmiany mleka, zbyt dużej ilości owoców zapierających - banan? Pierwsze słyszę że woda z cukrem jest dobra. 

Na reakcję na zmianę mleka trzeba czekać dwa tygodnie minimum. Wtedy się okaże czy tu leży problem. 

Sugeruje kontakt z pediatra. Może zaleci jakiś lek, czopki lub wlewke

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...