Skocz do zawartości
Forum

Choroba czy ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, jestem w bardzo nietypowej sytuacji. Na początku powiem że mam 19 lat moje miesiączki są regularne (25-28) i trwają do 4 dni. Otóż w tym miesiącu w 14 dniu dostałam lekkiego dwu dniowego plamienia co już mnie zdziwiło. Następnie 28 dnia nie dostałam okresu, od razu pierwszy test- negatywny. Dwa dni później okresu dalej nie ma co nigdy mi się nie zdarzyło, kolejny test- negatywny. 33 dnia dostałam dziwne mocno brązowe plamienie które trwało trzy dni. Pomyślałam że może test mnie oszukał a to krwawienie jest krwawieniem implantacyjnym. Zaraz po jego zakończeniu zrobiłam trzeci test czyli 36d oraz 8 dni po spodziewanej miesiączce- nadal negatywny. Stwierdziłam że może to okres. 44dnia po stosunku dostałam obfitego brązowego plamienia- można nazwać galaretką. Przez następne dwa dni było plamienie które w zasadzie dzisiaj się kończy. Ginekolog oczywiście najwcześniej za tydzień. Jakieś rady/ sugestie czy to faktycznie może być ciąża? Może jakaś choroba? Strasznie się martwię miała któraś podobnie? ;/

Odnośnik do komentarza

nie masz się czym martwić, zaburzenia cyklu zdarzają się często, skontaktuj się z ginekologiem z ta sprawa. Mnie przy zaburzeniach cyklach pomocny okazał się komputer cyklu cyclotest myWay do kontrolowania dni płodnych i niepłodnych

Odnośnik do komentarza

Koniecznie skonsultuj to z ginekologiem, nawet w ramach zwykłego badania kontrolnego. Sama badam się w gabinecie prowadzonym przez doktora Michała Witkowskiego. Mam zaufanie do tego ginekologa, prowadził moją ciążę i wszystko przebiegło pomyślnie.

Odnośnik do komentarza

no po co się stresujesz. tyle testów, wszystkie negatywne. na przyszłość zabezpieczaj się podczas każdego stosunku mechanicznie, polecam błonę dopochwową Caya. może masz teraz jakąś infekcję, lub zaburzenia hormonalne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...