Skocz do zawartości
Forum

Staranie bez skutków


Gość Mirabel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Słuchajcie, od jakiegoś czasu staramy sie z Partnerem o potomstwo, po odstawieniu antykoncepcji myślałam, że nastąpi to szybciutko a tu nici... ostatnia miesiączka nieco opóźniona, wiec  oczywiście test - negatywny. Miesiączka wystąpiła następnego dnia, ale jakaś taka inna od poprzednich. 14 dnia test owulacyjny dodatni, źle się wtedy czułam, temperatura powyżej 37 st, 15 dnia blada krecha - stąd pytanie. Czy test owulacyjny wyszedłby dodatni gdybym była w ciąży? Jestem już delikatnie zniesmaczona naszymi nieskutecznymi staraniami i z niecierpliwością wyczekuję jakiejkolwiek oznaki ciąży 😞 doszukuję sie ich wszędzie, w zachowaniu, w apetycie, ostatnio tez przybrałam na wadze a maluszka ani śladu 😞

Odnośnik do komentarza

Mirabel, z testami owulacyjnymi nie pomogę, bo nie wiem. A byłaś u  ginekologa na badaniach? Chodzi o sprawdzenie macicy, jajowodów, jajników itd. Warto też zrobić badania hormonalne typu prolaktyna. Gin będzie wiedział jak cię pokierować, gdy mu powiesz, że masz problem z zajściem w ciąże.
No i zacznij brać kwas foliowy, jeśli jeszcze nie zaczęłaś.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9/6/2021 o 10:29 AM, Dziubala napisał:

Mirabel, jeśli zależy ci na potomstwie, to wybierz się do gina jak najszybciej :). Niech posprawdza co się da, będziesz spokojniejsza 🙂

Zapisałam się na wizyte na 16 czerwca niestety dopiero.

Jestem w 27 dniu cyklu, brak objawów zblizającej się miesiączki, temperatura błony śluzowej 37,5, wypryski na twarzy i kłują mnie jajniki od dwóch dni. Nigdy nie analizowalam sowich cykli oprócz rejestrowania pierwszego dnia cyklu ale tego za cholere nie umiem rozszyfrować. 15 maja ostatnia miesiączka, 1 czerwca dodatni owulak i reszta jak wyżej. Myślicie, ze będzie + ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 10/6/2021 o 10:36 AM, Gość Mirabel napisał:

Zapisałam się na wizyte na 16 czerwca niestety dopiero.

Jestem w 27 dniu cyklu, brak objawów zblizającej się miesiączki, temperatura błony śluzowej 37,5, wypryski na twarzy i kłują mnie jajniki od dwóch dni. Nigdy nie analizowalam sowich cykli oprócz rejestrowania pierwszego dnia cyklu ale tego za cholere nie umiem rozszyfrować. 15 maja ostatnia miesiączka, 1 czerwca dodatni owulak i reszta jak wyżej. Myślicie, ze będzie + ?

Pisałam też w tym drugim Twoim watku, tego 27 dnia cyklu (wiem,że to późno)  miałaś raczej objawy  bardziej owulacyjne toteż okres może przyjść później w związku z czym bhcg mogła być za wcześnie zrobiona. Również polecam monitoring owulacji. 

Odnośnik do komentarza

W sobotę w południe pojawiło się plamienie albo raczej brązowy śluz. Myślałam, ze to miesiączka ale jak to, bezobjawowa? Bez bólu brzucha? Niedziela skąpe plamienie, że na wkładce praktycznie tylko malutki ślad a reszta na papierze, raz więcej raz mniej. Dziś rano nadal tak samo. Boję się trochę, bo w 2018 doszło do poronienia w 5 tyg i tak samo się objawiało, nie chciałabym, żeby znów było tak samo 😞

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)

 

Ja staram się z partnerem już półtora roku, niestety bezskutecznie. Brałam duphaston , clostibegyt, pojawiła się owulacja ale za pierwszym razem nie pękł pęcherzyk, następnym razem jak się pojawił to lekarz nie był pewny czy pękł i ostatecznie się nie udało. Przeczytałam dużo pozytywów na temat Ovarinu i zaczęłam brać 3 dzień zobaczymy bardzo czekam na 2 kreseczki na teście :( trzymam za Was kciuki .

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! Jeśli problem z zajściem w ciążę trwa ok. roku lub dłużej, to może warto rozważyć wizytę w klinice leczenia niepłodności i sprawdzić czy problem nie wynika z powodu jakiś poważniejszych schorzeń. Spróbujcie na początku wykonać badania hormonalne lub badanie nasienia u partnera. My mieliśmy podobną sytuację i leczyliśmy się w Klinice Bocian. 🙂 https://klinikabocian.pl/ 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...