Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość MamaCito

Ochotka na grzyby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MamaCito

Czy macie ochote czasem na grzyby leśne? Jest maj i nie ma zbyt wiele grzybow w lesie, a nie oplaca mi sie jechac do lasu zeby sie okazalo, ze nie ma tam grzybow. Sa gdzies sklepy, ktore sprzedaja inne grzyby niz pieczarki? Sa jakies zamienniki borowikow, maslakow i innych lesniakow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Myślę, że mogłbyś kupić grzyby w jakiś specjalistyczmych sklepach  z grzybami. ALBO masz jeszcze jedną opcje spróbuj kupić grzybie i posadzić we własnym ogródku, my mamy działkę leśną i dwa lata temu posadziliśmy borownika szlachetnego [reklama usunięta] i liczymy w tym roku na pierwsze plony 🥰

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maniek
W dniu 26/5/2021 o 11:33 AM, Gość MamaCito napisał:

Czy macie ochote czasem na grzyby leśne? Jest maj i nie ma zbyt wiele grzybow w lesie, a nie oplaca mi sie jechac do lasu zeby sie okazalo, ze nie ma tam grzybow. Sa gdzies sklepy, ktore sprzedaja inne grzyby niz pieczarki? Sa jakies zamienniki borowikow, maslakow i innych lesniakow?

ja czesto mam ale szkoda ze nie ma wszystkich grzybow w sklepie dlatego sam hoduje swoje grzyby, kupiłem grzybnie, posadzilem na dzialce tesciow i po jakimmmmm czasie mi urosly 🙂 polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...