Skocz do zawartości
Forum

Ciąża?


Gość Ula

Rekomendowane odpowiedzi

https://ibb.co/1ThD1MT

Witam. Posiałam tu jakiś czas temu, że 25 kwietnia miałam zbliżenie z chłopakiem. A 11 maja byłam na teście ciążowym z krwi bhcg i wyszło <1.10mlU/ml jednak badanie bylo robione 7/8 dni przed okresem. Jutro lub po jutrze powinnam dostać ale się nie zapowiada. Test ciążowy też robiłam 16 dni po zbliżeniu i 19. Mam mętlik w głowie i nie wiem czy mam się przejmować ryzykiem ciąży czy nie. Zbliżenie było w formie pettingu. Chłopak miał bawełniane dresy i bokserki cienkie a ja naga i mógł je mieć mokre i dotykał mnie nimi oraz poprawiał się poprzez dresy (nie wkładał rąk do środka dresów ani bokserek) i robił mi tzw. "palcówke" - przepraszam za słownictwo. I mógł mieć te palce mokre od dresów. A dziś zrobiłam, test ciążowy. Widać tu lekko kreskę a test strumieniowy negatywny. 

Odnośnik do komentarza

Jesli to jest test firmy BOBO-TEST  to tam zdaza sie kreska fabryczna przerabialam to kilka razy . Udaj sie dzis/ jutro na badanie krwi i bedziesz miec pewnosc czy to ciaza( badanie mozesz zrobic o kazdej porze dbia) . Bo ostatnio  za szybko zrobilas badanie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Ula napisał:

Boję się a bete się robi 10 dni od spodziewanej miesiączki. 

Jeśli zaraz ma być miesiączka to możesz spokojnie zrobić bhcg jeśli to Cię uspokoi. Wynik będzie wiarygodny ale wg mnie nie ma szans na ciążę w taki sposób!

Poza tym Rio ma rację bobotesty pokazują kreskę mimo,że nie ma ciąży. Ja też tak miałam.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość Ula napisał:

18 kwietnia 

Jesli do piatku miesiaczka nie przyjdzie to idz na bete w piatek i bedzie po sprawie.  Aa chcialam ci powiedziec ze przez stres tez miesiaczka ci sie moze spoznic 

Dziewczyno nienakrecaj sie tak bo zwariujesz. Udaj sie do ginekologa i popros o antykoncepcje dla ciebie a twoj niech zaklada prezerwatywy.  I chociaz sie stresowac nie bedziesz

Odnośnik do komentarza

Mysl

19 minut temu, Gość Rio napisał:

Jesli do piatku miesiaczka nie przyjdzie to idz na bete w piatek i bedzie po sprawie.  Aa chcialam ci powiedziec ze przez stres tez miesiaczka ci sie moze spoznic 

Dziewczyno nienakrecaj sie tak bo zwariujesz. Udaj sie do ginekologa i popros o antykoncepcje dla ciebie a twoj niech zaklada prezerwatywy.  I chociaz sie stresowac nie bedziesz

Czyli sądzisz ze będę? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Ula napisał:

Mysl

Czyli sądzisz ze będę? 

Nie. tylko pisze ci co mozesz zrobic by USPOKOIC glowe i byc pewna na 100% ze ciazy niema. Bo przy testach sikanych bedziesz  caly czas myslec a niektore testy pokazuja kreske  fabryczna i niepotrzebnie robią zament w glowie.  A ty juz pewnie bardzo nerwowa jestes i wystraszona . I tak jak mowie zrob bete a potem idz do ginekologa po antykoncepcje.  Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza

Teraz widzę po zdjęciach robionych z tego samego tel,że to ty jesteś tą osobą co temat ciągnie od stycznia? Mam rację? I ciągle robisz betę za betą zamiast iść do ginekologa i brać pigułki dla świętego spokoju jak już się bierzesz za te sprawy ...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Rio napisał:

Nie. tylko pisze ci co mozesz zrobic by USPOKOIC glowe i byc pewna na 100% ze ciazy niema. Bo przy testach sikanych bedziesz  caly czas myslec a niektore testy pokazuja kreske  fabryczna i niepotrzebnie robią zament w glowie.  A ty juz pewnie bardzo nerwowa jestes i wystraszona . I tak jak mowie zrob bete a potem idz do ginekologa po antykoncepcje.  Tyle w temacie

To lepiej iść w piątek czy jutro? Aby było wiarygodne. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Bibs napisał:

Teraz widzę po zdjęciach robionych z tego samego tel,że to ty jesteś tą osobą co temat ciągnie od stycznia? Mam rację? I ciągle robisz betę za betą zamiast iść do ginekologa i brać pigułki dla świętego spokoju jak już się bierzesz za te sprawy ...

Tak to ja lecz o tym wątku moim z grudnia to już stare dzieje i nie myślałam o tym. Teraz mówię o moim zbliżeniu z 25 kwietnia. 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gość Ula napisał:

Tak to ja lecz o tym wątku moim z grudnia to już stare dzieje i nie myślałam o tym. Teraz mówię o moim zbliżeniu z 25 kwietnia. 

Jezu to tak teraz będzie co zbliżenie? To Puki co wyluzuj z sexem i się nie zblizaj. Pość do momentu aż nauczysz się czytac ze zrozumieniem, przyswajac informację i wyciągać wnioski, A i inwestować w antykoncepcję. Bo widzę że żadnej nauki nie wyciagnelas od tego grudnia/stycznia. Ciekawe tylko pod jakim nowym imieniem się pojawisz następnym razem...

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gość Klara napisał:

Jezu to tak teraz będzie co zbliżenie? To Puki co wyluzuj z sexem i się nie zblizaj. Pość do momentu aż nauczysz się czytac ze zrozumieniem, przyswajac informację i wyciągać wnioski, A i inwestować w antykoncepcję. Bo widzę że żadnej nauki nie wyciagnelas od tego grudnia/stycznia. Ciekawe tylko pod jakim nowym imieniem się pojawisz następnym razem...

Już nie będę następnym razem, przepraszam.. Strasznie się boję, że teraz akurat zaszłam na przekór.. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...