Skocz do zawartości
Forum

Jakiego robota sprzątającego wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym kupić robota sprzątającego, bo odkąd mam psa, to jest tragedia codzienna na podłogach. Oczywiście najgorzej jest na dywanach, bo sierść się bardzo źle odkurza. A linieje niesamowicie. 😞 Muszę codziennie sprzątać, a nie mam na to ani siły, ani czasu. Jakie macie roboty sprzątające? Które możecie mi polecić?

Odnośnik do komentarza

Od kilku miesięcy mam HEXO Duo i wreszcie codziennie mam czysto bez wysiłku. 😄 Bardzo fajny i dobry robot sprzątający za niecały tysiąc zł. Jest łatwy w obsłudze, ma spoko aplikację. Sprząta bardzo dokładnie i to nawet z dywanów zbiera sierść, która spadła z mojego kota. Podsyłam link, gdyby Ci się nie chciało szukać: Robot sprzątający HEXO Duo 😉 Poczytaj sobie też inne opinie. Ja się właśnie nimi sugerowałam i się nie zawiodłam.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkatutajmieszka
W dniu 25/5/2021 o 1:17 PM, Malinaaa napisał:

Dołącze się, bo myślę o Roombie czy jak to się zwie, ale do tanich ona nie należy. 

A jaki masz metraż do posprzątania? Jakieś, piętra, dywany, zwierzaki? :) Mam Roombę także chętnie coś podpowiem, jestem bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Mam robota sprzątającego HEXO Pro, który super odkurza i myje podłogi, więc te dwie czynności mam z głowy. A przy dzieciach, psie i kocie, to jest naprawdę wybawienie. Bardzo dobrze usuwa problematyczną sierść po zwierzakach. Ma dużo funkcji w aplikacji, no i mega przydatną stację odsysającą brud z odkurzacza. Wymieniam worek raz na kilka miesięcy. 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...