Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już trochę ponad 40 lat ;) Wiadomo, skóra traci jędrność itd, a ostatnio jeszcze szybko schudłam 10kg.. Za tydzień mam komunie mojego chrześniaka. Chciałabym dobrze wyglądać. Moja znajoma z pracy bardzo chwali sobie i namawia mnie na zabieg kwasem hialuronowym. Robi się ten zabieg u lekarza, który specjalizuje się w medycynie estetycznej. Czy któraś z Was korzystała z tego typu zabiegu? Czy to boli? Boje się igieł od zawsze, nie wiem czy dam rade nad tym zapanować. Macie jakieś doświadczenia? 

Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale Ebook  

Książka, która zmienia spojrzenie na świat--->  https://webep1.com/go/461e31a317 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym? Jeśli za tydzień masz komunię, to lepiej nie rób teraz tak inwazyjnego zabiegu, bo nie wiadomo jak skóra zareaguje, czy nie będzie obrzmiała, zaczerwieniona itd. i jak długo to będzie trwało.
Ja takiego zabiegu nie miałam, bo boję się igieł 😉

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12/5/2021 o 11:57 PM, Dziubala napisał:

Chodzi o wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym? Jeśli za tydzień masz komunię, to lepiej nie rób teraz tak inwazyjnego zabiegu, bo nie wiadomo jak skóra zareaguje, czy nie będzie obrzmiała, zaczerwieniona itd. i jak długo to będzie trwało.
Ja takiego zabiegu nie miałam, bo boję się igieł 😉

Tak, chodzi mi o te zastrzyki z kwasem. Mam już nawet kontakt do gabinetu gdzie zabieg jest robiony kwasem [reklama usunięta]. Przeczytałam wszystko chyba na ten temat co znalazłam w necie 😉 I faktycznie opuchlizna utrzymuje się jakiś czas, u każdego inaczej.  Teraz mam za mało czasu, lepiej zrobić dużo wcześniej i spokojnie twarz dochodzi do siebie.  Zapisałam się na czerwiec i jeszcze nadal szukam opinii 😉 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale Ebook  

Książka, która zmienia spojrzenie na świat--->  https://webep1.com/go/461e31a317 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie znajoma na zmarszczki poleciła zabieg Dermapen [reklama usunięta]. Podobno jest to nowoczesna technologia automatycznego nakłuwania skóry za pomocą pulsujących igieł, która przynosi lepsze efekty w porównaniu do techniki manualnej. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja przyjaciółka robiła i widać poprawę. Nie tak widocznych zmarszczek. Po zabiegu było widać, że coś robiła, ale na następny dzień już normalnie wyglądał. Ja też się zastanawiam nad tym zabiegiem. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...