Skocz do zawartości
Forum

Medycyna estetyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Mam już trochę ponad 40 lat ;) Wiadomo, skóra traci jędrność itd, a ostatnio jeszcze szybko schudłam 10kg.. Za tydzień mam komunie mojego chrześniaka. Chciałabym dobrze wyglądać. Moja znajoma z pracy bardzo chwali sobie i namawia mnie na zabieg kwasem hialuronowym. Robi się ten zabieg u lekarza, który specjalizuje się w medycynie estetycznej. Czy któraś z Was korzystała z tego typu zabiegu? Czy to boli? Boje się igieł od zawsze, nie wiem czy dam rade nad tym zapanować. Macie jakieś doświadczenia? 

Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale Ebook  

Książka, która zmienia spojrzenie na świat--->  https://webep1.com/go/461e31a317 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12/5/2021 o 11:57 PM, Dziubala napisał:

Chodzi o wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym? Jeśli za tydzień masz komunię, to lepiej nie rób teraz tak inwazyjnego zabiegu, bo nie wiadomo jak skóra zareaguje, czy nie będzie obrzmiała, zaczerwieniona itd. i jak długo to będzie trwało.
Ja takiego zabiegu nie miałam, bo boję się igieł 😉

Tak, chodzi mi o te zastrzyki z kwasem. Mam już nawet kontakt do gabinetu gdzie zabieg jest robiony kwasem [reklama usunięta]. Przeczytałam wszystko chyba na ten temat co znalazłam w necie 😉 I faktycznie opuchlizna utrzymuje się jakiś czas, u każdego inaczej.  Teraz mam za mało czasu, lepiej zrobić dużo wcześniej i spokojnie twarz dochodzi do siebie.  Zapisałam się na czerwiec i jeszcze nadal szukam opinii 😉 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale Ebook  

Książka, która zmienia spojrzenie na świat--->  https://webep1.com/go/461e31a317 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...