Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Dzień Matki


Gość Agi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszytskim :) Mój brat pół roku temu został tatą w związku z czym pomyślał że czas by jego partnerka zaczęła obchodzić dzień matki :D Jako że dziudziuś jest jeszcze za mały aby coś z tego rozumieć, mój kochany braciszek postanowił swojej kobiecie kupić jakiś prezent w imieniu córki :) mówił że nie chce kupować jakiś perfum czy innej biżuterii, a coś bardziej... przyziemnego, ale związanego z jej nową rolą :) poprosił mnie o pomoc, ale szczerze mówiąc nie za bardzo wiem co mu podpowiedzieć..

Odnośnik do komentarza
Gość Smerfetka

Kobiety lubią zdjęcia, szczególnie jeśli ma jakieś fajne z dzidziusiem, albo jeszcze z brzuszkiem to można zamówić notes magnetyczny na lodówkę ze zdjęciem 🙂 Zdjęcia to super wspomnienia, a jeszcze w takim miejscu, uważam że to byłby całkiem fajny prezent  🙂

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Hej, piszę ponieważ zbliża się wielkimi krokami Dzień Mamy i chciałam was zapytać o jakieś polecajki prezentowe. Macie coś godnego uwagi?? Ja myślałam żeby kupić jakieś tekstylia, wiem że moja mama mówiła ostatnio, że przydałaby się jej nowa pościel i ręczniki w łazience bo te które miała do tej pory uległy już zniszczeniu. Chciałabym kupić od razu jakieś porządne i dobre jakościowo produkty, takie żeby były na lata i żeby się nie niszczyły tak bardzo w praniu. Polećcie proszę czym powinnam się zainteresować??  😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie masz pomysłu, to zawsze uniwersalnym prezentem są kwiaty 🙂 , no ale wiadomo jak to z kwiatami, są są ale zaraz ich nie ma. Ja często kupuję na różne okazje kupowałam w hurtowni pościeli [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Beatka2

U mnie klasycznie. Dam mamie piękne kwiatki, bukiecik różyczek i do tego śliczne piżamki. [reklama usunięta] bardzo fajne piżamy w promocyjnych cenach 🙂 Z praktycznego prezenciku mama zawsze będzie zadowolona. Także jak najbardziej polecam 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Oki, zdecydowałam się, że kupię mamie komplet dobrych ręczników [reklama usunięta] 😊 Wybrałam kolor ciemny szary bo jest bardzo uniwersalny. Jak już dam mamie prezent to napisze jak z jakością tych produktów, ale z tego co widziałam na stronie to są porządne i dobrze wykonane 😉

spacer.png

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Marikova

Jako prezent dla mamy na tak wyjątkowy dzień na pewno sprawdzą się jakieś dobrej jakości kosmetyki. najlepiej z naturalnym składem, jakieś ciekawe, które ją zaskoczą.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupiłam mamie nową susarkę [reklama usunięta], bo starą mam ochotę wyrzucić 😉 Kupiłam ją ze spoko promocji [reklama usunięta]. Do suszarki kupię jej ulubioną kawkę do ekspresu. Może jeszcze jakiś ładny bukiecik kwiatków.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Mamie kupiłam odkurzacz pionowy [reklama usunięta]. Mama jest mega zadowolona, bo odkurzacz jest cichy, bezprzewodowy, lekki i praktyczny. Jest pionowy więc mama nie musi się nawet do niego schylać.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jestem mamą, która prezenty dostaje, i córką, która prezenty daje 

Lubię dla Mamy prezenty, których wiem, że sama sobie nie kupi, jakieś ciekawe np róże do kąpieli, czy kule musujące...

Wole robić prezenty osobiste niż domowe (pościel, koce, patelnie, ręczniki itp), wyjątkiem są takie piękne kubeczki z ceramiki [reklama usunięta].

Osobiste to: zestaw kosmetyków mleczko, tonik, serum,

kremy do twarzy, ale też do krem rąk ekskluzywny, uwielbiam pięknie pachnące balsamy do ciała...

Mówi się, że zestawów do mycia nie wypada dawać w prezencie, ale ja bardzo doceniam jeżeli nie jest to coś pospolitego, taniego, a ciekawego, eleganckiego  np dostałam żel pod prysznic i balsam do ciała o zapachu perfum, które używam.

Oprócz kosmetyków do pielęgnacji, to kosmetyki kolorowe u nas zawsze się sprawdzają: pomadki, tusz do rzęs, zestaw cieni w pięknym opakowaniu, lakiery do paznokci,

perfumy... Torebka, szale i apaszki, które często podbieram córce, co oznacza, że ile bym nie miała to zawsze mam za mało 

Książki (Dla mnie zawsze!!)

Może jakaś książka biograficzna o ulubionej aktorce, czy innej kobiecie?

Kiedyś dostałam od córki w prezencie biografię Michelle Obama. Sprawiła mi wielką frajdę

Biżuteria, kosmetyczka do torebki, czy podróżna, zestaw do pielęgnacji paznokci, lokówka, kapcie.

Kiedyś moja mama dostala zestaw ciepłych skarpet w serduszka i kosmetyki, ale to ze skarpetek cieszyła się najbardziej.

Jeżeli karta do SPA, nie wchodzi w grę to może kosmetyki do SPA domowego?

Bardzo też lubię akcesoria fitness do ćwiczeń w domu, ale takie prezenty robię sobie sama  np Mata, hantle, taśmy, itp.

Wczoraj na podobny temat rozmawiałyśmy z córką i obie uznałyśmy, że dla każdej z nas świetnym prezentem jest bilet do teatru, czy coś innego z dziedziny kultury (balet, teatr muzyczny, koncert itp) 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

SPA to świetny pomysł - skoro zawsze inne potrzeby stawia ponad swoje czas jej się odwdzięczyć. Ale można np. wcześniej zabrać ją na dobrą kolację w fajne miejsce.

Jeśłi chcecie podarować coś materialnego, polecam ręcznie malowane filiżanki z ceramiki [reklama usunięta]

Ceramika-Boleslawiec-recznie-robiona-zas

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że największym prezentem w dzisiejszych czasach jest podarowanie swojego czasu.

Z mamą spędzę dzień, pójdziemy na jakąś kawę i dobre ciacho. Przeszukałam też różne sklepy i znalazłam świeczki na dzień Matki  [reklama usunięta]. Moja mama akurat lubi palić świeczki i myślę, że będzie zadowolona nie tylko z poświęconego dnia, ale również z upominku  🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...