Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ula

Beta hcg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ula

Witam. Czy mogłabym jutro pójść na betę hcg (jutro będzie 16 dzień od stosunku) ale 7/9 dni przed okresem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

To nie Ty czasem nie zakładałas już takiego watku ??? chyba dostałaś odpowiedź... A tak poza tym stosunek to stosunek,może być każdego dnia cyklu,ważne kiedy była owulacja,zatem kiedy? Od owulacji min. 12 dni bhcg. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula

Niestety nie wiem kiedy mialam owulacje.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Z beta poczekaj tak do terminu miesiączki. Względnie możesz już ja wykonać z 2 dni wcześniej. A wiesz ilu dniowe masz cykle? I w którym dniu cyklu był stosunek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ula
23 minuty temu, Gość Ogvh napisał:

Z beta poczekaj tak do terminu miesiączki. Względnie możesz już ja wykonać z 2 dni wcześniej. A wiesz ilu dniowe masz cykle? I w którym dniu cyklu był stosunek?

Od grudnia miałam co 30/31 dni a w marcu dostałam 35 dnia a w kwietniu 27 dnia. Może przez stres nie mam pojęcia. Zbliżenie 25 kwietnia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Więc uprawialas sex w 8dniu cyklu. I wątpię by to były twoje dni płodne. Szanse na ciążę są marne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...