Skocz do zawartości
Forum

Wyjazd za granicę


Gość Ala

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któraś z Was leciała na wakacje do Turcji w okolicach 24tc pod koniec sierpnia- początek września? Wiadomo bez przeciwwskazań zdrowotnych, za zgodą lekarza itp. Jak ogólnie lot samolotem? Pobyt w Turcji, siedzenie na plaży, pływanie w morzu?

Odnośnik do komentarza

Ja leciałam na przełomie 1 i 2 trymestru na Majorkę,robiłam to co piszesz ale bez pływania w morzu bo był to mimo wszystko październik i woda dla mnie stanowczo za zimna. Pamiętam wtedy,że lekarka mi mówiła że w drugim trymestrze można lecieć,sama leciała. Byle nie w 3 gdzie zmiana ciśnień może mieć wpływ na skurcze itp. Zero jakiegokolwiek wpływu na mój organizm wtedy. Czułam się bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/5/2021 o 12:30 PM, Gość Klara napisał:

Natka...nie jechać. Egipt to nie miejsce dla ciężarnej. Jest za gorąco i za duszno. Noe ma czym oddychać. Byłam w 24tc. Zalowalam. 

Dzięki za odpowiedź. Mamy możliwość zmiany kierunku. Polecisz coś? Czy lepiej całkowicie odpuścić?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Natka napisał:

Dzięki za odpowiedź. Mamy możliwość zmiany kierunku. Polecisz coś? Czy lepiej całkowicie odpuścić?

Jak możesz to odpuść sobie Egipt. Ale nie odpuszczaj wycieczki gdzie indziej. Pomyślcie nad Francją-Lazurowym Wybrzeżem. Chorwacją, Grecja, Włochami...gdzieś tu bliżej. 

Odnośnik do komentarza

Zakynthos w Grecji jest super, nie jest tak drogo jak np Santorini czy cos ale dalej pieknie. Ja bylam konkretnie w Zante wiec dodam ze tam nie bylo zbyt imprezowo jesli czegos takiego szukacie no I jesli zwiedzac wiecej to jednak tam lepiej miec auto a jak na odpoczynek czy np jakas wycieczke lodka to idealnie. Na poczatku wrzesnia mielismy dalej ok 40 stopni .

[reklama usunięta]🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Witam! Ja też planuję kolejną zagraniczną wycieczkę. Tym razem będzie to Tunezja. Sporo naczytałem się pozytywnych recenzji o wakacjach w tym kraju, a w ostatecznym wyborze bardzo pomógł mi serwis https://tunezja-wakacje.pl/ gdzie znalazłem dużo niezwykle istotnych wiadomości, m.in. o tym na jakie atrakcje mogą liczyć turyści w Tunezji. Już oczami wyobraźni widzę te codzienne wypady na plaże a także zastanawiam się nad tym jak smakuje tunezyjska kuchnia. Jak wrócę to z pewnością podzielę się z Wami wrażeniami.
 

Odnośnik do komentarza

Wyjazd za granicę to fascynujące doświadczenie, które pozwala odkrywać nowe kultury, tradycje i krajobrazy, ale wymaga również odpowiedniego planowania i uwzględnienia wszelkich potrzeb podróżnych.

 

Marito Ulica: Puławska Nr lokalu: 543 Kod pocztowy: 02-884 Miasto: Warszawa NIP: 1231247586 REGON: 144409921 Adres e-mail: info@marito.pl Telefon kontaktowy: +48789739468

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...