Skocz do zawartości
Forum

Złe samopoczucie w 21 dniu cyklu


Gość Kalina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kalina

 

witam. 

od 14.04 do 18.04 miałam miesiączkę. 

cykle mam od 25 do 29 dni. 

Uprawiałam seks bez zabezpieczenia 20.04, 25.04, 27.04, 2.05.

od wczoraj tj. 3.05 mam bardzo samopoczucie. Mam bóle i zawroty głowy. Nabrzmiałe i tkliwe piersi. Żółty śluz. Podwyższoną temperaturę. 

co to może oznaczać? 

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina
28 minut temu, Gość Bibs napisał:

Na 21 DC przy 28 dniowych cyklach  przypada szczyt wydzielania progesteronu,to on powoduje takie wlasnie "dolegliwości". Przy dobrych układach przedłużeniem tego stanu może być ciaza...

dziękuję za informacje. To co mówisz jest bardzo mądre i pouczające. Dobrze musisz się znać na tych sprawach. Mówisz jak lekarz, z bogatym zapleczem medycznym. 🙂 Szkoda, że ja nie potrafię ogarnąć swojego organizmu. 🤦‍♀️ Ten stan jest dziwny. Czuje się jak dziecko we mgle.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Kalina napisał:

dziękuję za informacje. To co mówisz jest bardzo mądre i pouczające. Dobrze musisz się znać na tych sprawach. Mówisz jak lekarz, z bogatym zapleczem medycznym. 🙂 Szkoda, że ja nie potrafię ogarnąć swojego organizmu. 🤦‍♀️ Ten stan jest dziwny. Czuje się jak dziecko we mgle.

Kalina jakiś czas staraliśmy się o drugie dziecko z niemałymi problemami więc przekopałam cały internet wtedy żeby się dowiedzieć różnych rzeczy a jestem z tych co drążą temat bo nie będą spać po nocach...;) a także mnie te sprawy wtedy bardzo ciekawiły. A co do Twojego organizmu to jeśli się staracie to zapisuj sobie objawy związane z cyklem np 3 miesiące np w jakiejś aplikacji to zobaczysz,że wszystko zacznie się układać w powtarzalna całość. Polecam też mierzenie temperatury ciała i zapisywanie na wykresie np. właśnie w aplikacji. Trzymam mocno kciuki! 

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina
10 godzin temu, Gość Bibs napisał:

Kalina jakiś czas staraliśmy się o drugie dziecko z niemałymi problemami więc przekopałam cały internet wtedy żeby się dowiedzieć różnych rzeczy a jestem z tych co drążą temat bo nie będą spać po nocach...;) a także mnie te sprawy wtedy bardzo ciekawiły. A co do Twojego organizmu to jeśli się staracie to zapisuj sobie objawy związane z cyklem np 3 miesiące np w jakiejś aplikacji to zobaczysz,że wszystko zacznie się układać w powtarzalna całość. Polecam też mierzenie temperatury ciała i zapisywanie na wykresie np. właśnie w aplikacji. Trzymam mocno kciuki! 

bardzo dziękuję Ci za te cenne rady. Muszę zrobić tak jak mówisz. Faktycznie staram się o dziecko od pół roku. W styczniu było przedwczesne poronienie. Już się tak cieszyłam jak okres mi się spóźniał, zrobiłam test dwie kreski. Nagle masakryczny okres. Lekarz powiedział, że to poronienie. Dobrze że na samym początku i nikt jeszcze nie wiedział. Teraz jak dotąd nic. A te objawy, które teraz mam są straszne. Strasznie dziwnie się czuję jakby ktoś mnie kopnął... 

Odnośnik do komentarza

Przykro mi z powodu poronienia, ja też to przechodziłam kilka lat temu. No niestety jest to wpisane w los kobiet. Oby objawy o których piszesz zwiastowały 2 kreski. No jeśli to wpływ progesteronu to akurat w czasie kiedy przypada zagnieżdżenie więc idealnie. Ja miałam tak,że w cyklu w którym zaszłam w ostatnią ciążę to temperatura zamiast spaść na okres wzrosła i mnie to bardzo zdziwiło no i bach okazało się że byla ciąża. 

Jak będziesz robić test w terminie miesiączki to koniecznie daj znać co wyszło. Jeszcze raz życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina
10 godzin temu, Gość Bibs napisał:

Przykro mi z powodu poronienia, ja też to przechodziłam kilka lat temu. No niestety jest to wpisane w los kobiet. Oby objawy o których piszesz zwiastowały 2 kreski. No jeśli to wpływ progesteronu to akurat w czasie kiedy przypada zagnieżdżenie więc idealnie. Ja miałam tak,że w cyklu w którym zaszłam w ostatnią ciążę to temperatura zamiast spaść na okres wzrosła i mnie to bardzo zdziwiło no i bach okazało się że byla ciąża. 

Jak będziesz robić test w terminie miesiączki to koniecznie daj znać co wyszło. Jeszcze raz życzę powodzenia.

Przykro mi z powodu straty. Dobrze, że udało Ci się doczekać upragnionego dziecka. U mnie dzisiaj 23 dzień cyklu. Objawy, o których pisałam wcześniej nadal się utrzymują. Poza tym dzisiaj doszły straszne mdłości. Są tylko dwa rozwiązania albo małpa albo ciąża. Może podczas starań o dziecko małpa przybiera Na sile. Nie miałam jeszcze aż takich objawów. Fakt źle się czułam przed okresem. Ale nie aż tak. Na test jeszcze za wcześnie. Muszę poczekać. Na pewno dam znać. Dziękuję za słowa otuchy i wsparcie. 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Kalina

wczoraj w 25 dniu cyklu zrobiłam test ciążowy ale nie z porannego moczu. Jedna kreska, czyli brak ciąży. Dzisiaj 26 dzień cyklu jest mi strasznie mokro. Taki biały żadki śluz. W takim wypadku chyba to jednak małpa. 

Odnośnik do komentarza

Odczucia dotyczące objawów są bardzo subiektywne,ale śluz przed miesiączką raczej powinien być gęsty,nie przypomina tego owulacyjnego, powtórz jeszcze test np jutro z porannego moczu. Najlepiej ten czuły 10 mlu/ml. Nadal trzymam kciuki,oby okres nie nadszedł.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gość Bibs napisał:

Odczucia dotyczące objawów są bardzo subiektywne,ale śluz przed miesiączką raczej powinien być gęsty,nie przypomina tego owulacyjnego, powtórz jeszcze test np jutro z porannego moczu. Najlepiej ten czuły 10 mlu/ml. Nadal trzymam kciuki,oby okres nie nadszedł.

bardzo dziękuję, że mnie wspierasz. To oczekiwanie jest najgorsze, tym bardziej jak bardzo się chce. Śluz jest bardzo rzadki. Strasznie mi mokro. Objawy mam cały czas bóle i zawroty głowy, bolesność i nabrzmiałe piersi, bóle w podbrzuszu. Jestem cały czas zmęczona i nie mam na nic ochoty ani siły. Nie mogę jeść. Jak tylko coś zjem to zaraz idę do ubikacji jakbym się zatruła. Zobaczymy. Może jak się staram o dziecko to te wszystkie objawy tak się nasiliły i to po prostu objawy napięcia przed miesiączkowego. Nic nie rozumie. 😭

Odnośnik do komentarza

Jak masz krótkie cykle to myślę,że jutro w 27 DC możesz zrobić badanie bhcg to szybciej uzyskasz odpowiedź. Nie chcę Cię nakręcać,ale masz objawy typowo ciążowe. Mimo wszystko różnie to bywa a wiem że rozczarowanie boli.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Bibs napisał:

Jak masz krótkie cykle to myślę,że jutro w 27 DC możesz zrobić badanie bhcg to szybciej uzyskasz odpowiedź. Nie chcę Cię nakręcać,ale masz objawy typowo ciążowe. Mimo wszystko różnie to bywa a wiem że rozczarowanie boli.

 

właśnie chyba tego rozczarowania się boję. Wiem, ze niektóre pary starają się latami, a ja raptem pół roku. Zobaczymy. Uzbrojenie się w cierpliwość i może za dwa dni zrobię kolejny test z porannego moczy o czułości 10. Chyba, że wcześniej małpa się pojawi. Nie bardzo lubię pobieranie krwi, ale jeśli nie będzie innego wyjścia to pójdę. Objawy mogą wskazywać zarówno ciążę jak i zbliżającą się miesiączkę. Są bardzo podobne. Dziękuję za wsparcie. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Rio napisał:

Idz na bete i bedziesz wiedziala. beta szybciej wykryje ciaze niz test 

wiem, że beta najszybciej da prawdziwy wynik. Poczekam jeszcze dwa dni. Jak małpa się nie pojawi zrobię drugi test tyle, że z porannego moczu o czułości 19. Jeśli dalej nic nie wyjdzie to w czwartek zrobię betę i tak wtedy idę robić badania z krwi. Dzisiaj 27 dzień cyklu. Moje cykle wąchają się między 25 - 29 dni. Więc za chwilę wszystko powinno się wyjaśnić. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Rio napisał:

 

dziś 28 dzień cyklu. Małpa na ten moment się nie pojawiła. Bardziej zaczęło boleć mnie podbrzusze tak jakby na małpę. Takie klucie jajników. Swędzi mnie w okolicach sutków. Nadal dużą ilość rzadkiego, przezroczystego śluzu. Nadal czekam. W czwartek o ile małpa się nie pojawi zrobię betę. 

a jak u was wyglądało staranie się o dziecko? Jakie miałyście początkowe objawy? Potrafiłyście odróżnić je od małpy? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10/5/2021 o 12:57 PM, Gość Rio napisał:

 

dzisiaj 29 dzień cyklu. Małpy nadal brak. Objawy cały czas się utrzymują. Test ciążowy o czułości 10 - kupiony na allegro negatywny. W takim razie pozostaje czekać na małpę. W tym czasie test powinien już pokazać ciążę jeśli by była. Przy cyklach 25 - 29 dni już test powinien być miarodajny - wiarygodny. 

Odnośnik do komentarza

Kalina i tak i nie... z tematu "clostilbegyt..." tu na forum wiem ile kobiet nawet przy regularnych cyklach miały pozytywne testy dopiero w 32/33 itd. dniu cyklu. Ja się staram od prawie 2 lat więc zawsze żyję mocno nadzieją dopóki nie pojawi się okres, a potem się pojawia i mówię sobie że nigdy więcej tej nadziei, że będę na chłodno czekać czy się udało czy nie. Trzymam kciuki, objawy oraz ich brak mogą nas zaskoczyć, może u Ciebie będzie ciąża, daj znać jak coś będzie wiadomo 🙂

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gość Olgik napisał:

Kalina i tak i nie... z tematu "clostilbegyt..." tu na forum wiem ile kobiet nawet przy regularnych cyklach miały pozytywne testy dopiero w 32/33 itd. dniu cyklu. Ja się staram od prawie 2 lat więc zawsze żyję mocno nadzieją dopóki nie pojawi się okres, a potem się pojawia i mówię sobie że nigdy więcej tej nadziei, że będę na chłodno czekać czy się udało czy nie. Trzymam kciuki, objawy oraz ich brak mogą nas zaskoczyć, może u Ciebie będzie ciąża, daj znać jak coś będzie wiadomo 🙂

dziękuję bardzo za odpowiedź. Ja też cały czas mam nadzieję, że małpa się nie pojawi. W prawdzie staram się z mężem o dziecko od pół roku. W pierwszym momencie starań ciąża stracona w pierwszym miesiącu. Teraz czekam i czekam... Chciałabym, aby tym razem się udało. Ten silny ból brzucha wczoraj mnie zaniepokoił. Zazwyczaj taki ból odczuwałam, ale w momencie krwawienia. A tu krwawienie do dzisiaj się nie pojawiło. Na pewno dam znać jak będzie. Też cały czas żyje nadzieją. Jak Tobie się uda też daj znać. Również trzymam kciuki za Ciebie. 🙂

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Gość Wiktoria napisał:

Nie gdybaj A zrób betę. Będziesz miała odpowiedź i nie będziesz zastanawiać się przez tydzień czy @ przyjdzie czy nie.

pomimo iż nie przepadam, a wręcz nie znoszę igły w żyle to chyba tak właśnie zrobię. Boję się także rozczarowania, tak nadzieja jeszcze zostaje... 

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Wiktoria napisał:

 

dziś 30 dzień cyklu. Koniec nadzieji. Tym razem się nie udało. Właśnie odwiedziła mnie małpa. Dziękuję wszystkim za odzew. Może tym razem będę już wiedziała, że przed miesiączka można się tak długi męczyć i tak fatalnie się czuć. Wiem, że te objawy to na okres. 

miło było mi z Wami popisać. Dziękuję, że byłyście że mną. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Bibs napisał:

Kalina bardzo mi przykro że się nie udało a jak się czujesz dziś? Masz ciągle te same objawy? Trzymam kciuki za kolejne cykle. Polecam jeszcze raz mierzenie temperatury rano po obudzeniu. 

 

dziękuję, że pisałaś do mnie. To bardzo miłe. Nadal czuje się słabo, ale podczas okresu zawsze chodzę po ścianach. Do tego przywykłam. Mam strasznie obfite, bolesne miesiączki ze skrzepami. Nie sądziłam jednak, że przed okresem można tak długo i tak źle czuć. Zazwyczaj trwało to dwa, trzy dni przed małpą. Dziękuję za Twoje rady. Co do starań w kolejnych cyklach to się jeszcze zobaczy. Nie wiem czy mam siłę przez to przechodzić. To robienie sobie nadzieji... 

poza tym nie jestem już pierwszy, ej młodości. Mam 35 lat i może po prostu coś jest że mną nie tak. Zobaczymy co dalej. 

dziękuję Ci bardzo i pozdrawiam. 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...