Skocz do zawartości
Forum

Jaki suplement diety na odchudzanie?


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Aby dobrze zrozumieć, dlaczego białko jest tak przydatne i w jaki sposób wspomaga proces redukcji wagi, musimy najpierw poznać jego budowę. Proteiny wytwarzane są przez wszystkie tkanki i narządy naszego organizmu, ale ich najintensywniejsza produkcja przebiega w mięśniach i w wątrobie.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Kto normalny leczy się czy odchudza SUPLEMENTAMI? A od kiedy suplementy mają w ogóle taką moc? [reklama usunięta]
Suplementy są drogie, ale to już nie chodzi o cenę ale o skuteczność. Dla mnie to bezzasadne wyrzucanie pieniędzy w bloto.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

myślę, że tylko zdrowa dieta i ruch pozwolą zrzucić kg 😉 nie ma magicznej substancji na odchudzanie.
[reklama usunięta]
No i nie zapominajmy o piciu odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Dobrze zbilansowana i dopasowana do nas dieta, to podstawa, jeśli chcemy zadbać o konkretne oczekiwania i potrzeby. Warto jednak także na pewno zwrócić  uwagę i postawić na konkretne możliwości, które spełnią nasze oczekiwania.
[reklama usunięta]
 
Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wspomaganie też jest ważne, a jak suplement posiada w składzie naturalne składniki to osobiście uważam, że warto spróbować. 
[reklama usunięta]
Dla mnie to taki dodatkowy "kopniak", obok właściwej diety i ćwiczeń właśnie. Zawsze można podkręcić metabolizm 🙂  

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Dla mnie suplementy to ostateczność. Jeśli faktycznie widzę, że mam zwiększone zapotrzebowanie na jakieś substancje i trudno z diety zapewnić odpowiednią ilość. Bo tak naprawdę dobrze zbilansowana dieta powinna wszystkie potrzeby zaspokajać.  I u mnie się to sprawdza - korzystam z diety pudełkowej [reklama usunięta]. 5 posiłków z których składa sie dieta, są tak opracowane by dostarczyć mi wszystkich potrzebnych składników odżywczych i odpowiednią liczbę kcal. Świetne, wygodne i zdrowe rozwiazanie.

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Z tymi suplementami na odchudzanie to ja bym uważała. Bardzo ważne na pewno jest przyjmowanie podczas odchudzania kwasów omega oraz witaminy D3. Poza tym dieta powinna być odpowiednio dopasowana pod zapotrzebowanie kaloryczne danej osoby oraz tryb, który prowadzi. Warto też dopasować dietę pod względem preferencji smakowych, ale też i pod względem tego czy dana osoba ma alergię. Inna będzie dieta dla osób, które nie tolerują orzechów, inna będzie dla osób nie tolerujących gluten [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Najpierw badania. A potem jak dla mnie najlepiej wchodzi joga i pilates (ja lubię to przy ścianie). To są dość spokojne ćwiczenia a fajnie wzmacniają mięśnie. Jak jest cieplej to robię spacery. Choć teraz też ale inaczej. W cieplejsze miesiące po prostu wychodzę i idę a teraz np. wysiadam na przystanku tak aby mieć do domu 1-1,5 km i zawsze to już coś. Do tego w pracy staram się trochę chodzić, po pracy zawsze spacer z psem mam i wieczorem też.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

suplementy diety to bierz tylko ewentualnie. Znam sporo osob, ktore chca zrzucic zbedne kilogramy na tak zwane skróty. Czyli bez treningow, bez diety. Samo nic zas nie przyjdzie. Suplementy diety to dla mnie taki dodatek. Czyli przede wszystkim trzeba dac cos od siebie. Podstawą jest regularny trening i wlasciwa dieta. Tak, by dostarczac odpowiednio duzo kalorii (nie za mało, by nam nie brakowalo sil do pracy i oczywiscie nie za duzo). Same suplementy diety? Szkoda na to pieniedzy. Warto wypracowac sobie zdrowe nawyki i wtedy waga bedzie regularnie spadac.  Suplementy to droga na skroty. Nawet, jak waga spadnie, to bez zdrowych nawykow taki stan nie utrzyma sie zbyt długo

Odnośnik do komentarza

nie ma chyba czegoś takiego jak suplementy diety na odchudzanie. Odchudzanie to w pierwszej kolejnosci zmiana nawyków zywieniowych, dbanie o to zeby posilki byly pelnowartosciowe, jesli sami nie potrafimy sobie ogarnac planu zywienia, to moze to zrobic dietetyk. W szpitalu [reklama usunięta] jest klinika leczenia otylosci, tam maja podobno bardzon dobrych specjalistów

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Hej. Mam pytanie odnośnie koktajli WSPOMAGAJĄCYCH odchudzanie. Czy możecie polecić takie które u Was sie sprawdziły , żeby nie wyrzucać kasy w błoto? Od razu uprzedzę-tak, wiem ze jedyny sposób zeby schudnąć to mż oraz ruch, chciałabym jedynie wspomóc sie, zastępując np jeden posilek dziennie takim koktajlem np... Jednoczesnie boje sie kupowac takie rzeczy w ciemno w necie, a opiniom na stronach producentów ufam średnio....

Zastanawiałam się nad herbatką oczyszczającą [reklama usunięta]

PRODUKTY_512x512_herbatka_Oczyszczenie_N

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Zmiana nawyków żywieniowych to proces, który wymaga czasu, ale też sporo samozaparcia.
[reklama usunięta]
Może warto poszukać pomocy właśnie w takich programach? Z tego co widać na ich stronce, to podchodzą do tematu odchudzania nie tylko na zasadzie samej diety, ale bardziej wszechstronnie.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Polecam błonnik o tyle, że po prostu hamuje apetyt. Dodatkowo przy diecie redukcyjnej warto brać witaminy tak, aby nie pojawiły się niedobory. Niewłaściwym sposobem odchudzenia czy zbyt restrykcyjną dietą redukcyjną można sobie rozwalić gospodarkę hormonalną i narobić wiele szkody. Ja zaczęłam się przez to odchudzać z dietetykiem, gdyż już miałam spore problemy związane z miesiączką i z wypadaniem włosów czy łamaniem się paznokci. Chodzę do Projekt Zdrowie w moim mieście, o tyle jest to warte spróbowania, gdyż można skorzystać z pierwszej konsultacji gratis. Ja nie chciałam na początku płacić za coś, co nie wiedziałam, czy będzie dla mnie odpowiednie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...