Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zosia

Poronienie / ciąża bliźniacza?????

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zosia

Hej dziewczyny. Mam do was pytanie bo już sama nie wiem co myśleć u robić. A mianowicie chodzi o to. 
w sobotę 03.04 zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny na drugie dzien zmarł mój tato dużo stresu i wgl 5.04 zaczęłam krwawić 8.04 byłam u gin i okazało się ze po miesiączce wychodzi 6 tydz a płód wyglada na dużo mniejszy wiec dostałam luteinę i miałam iść na bete chyba ze krwawienie nie ustąpi to albo do gin albo na pogotowie 10.04 wylądowałam na sorze tam powiedział mi lekarz to samo i wynik bety był 397.9 kolejna bete miałam 14.04 wynik 381.3 miałam powtórzyć wynik po tyg u wrócić do ginekologa kolejny wynik 21.04 wynosił 329.7 ponoć poronienie samoistne ale wynik bety za długo się utrzymuje skierowanie na szpital względem oczyszczenie i sprawdzenie czy nie ma drugiej ciąży pozamacicznej której nie widać na usg. Do szpitala poszłam 24.04 i okazało ze przestałam tego dnia krwawić a wynik bety wynosił 449.3 w szpitalu tez stwierdzili ze nic nie ma. Mam powtórzyć bete i zobaczyć czy spada czy rośnie. 
I stad moje pytanie czy to jest normalne ze beta spadała a nagle wzrosła ? 
Gin mam 4.05 w bete 6.05 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Hmmm...ciężki temat. Może rzeczywiście ciąża jest młodsza więc i płód jest poprostu mniejszy. Ale z 2 strony przyrost bety w przeciągu 14 dni (10-24.04) jest minimalny. I zbyt niski jak już na 8tc. Może wahania bety są wynikiem robienia badań w różnych laboratoriach. 

Bardzo mi przykro Zosiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...