Skocz do zawartości
Forum

Poronienie / ciąża bliźniacza?????


Gość Zosia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Mam do was pytanie bo już sama nie wiem co myśleć u robić. A mianowicie chodzi o to. 
w sobotę 03.04 zrobiłam test ciążowy wyszedł pozytywny na drugie dzien zmarł mój tato dużo stresu i wgl 5.04 zaczęłam krwawić 8.04 byłam u gin i okazało się ze po miesiączce wychodzi 6 tydz a płód wyglada na dużo mniejszy wiec dostałam luteinę i miałam iść na bete chyba ze krwawienie nie ustąpi to albo do gin albo na pogotowie 10.04 wylądowałam na sorze tam powiedział mi lekarz to samo i wynik bety był 397.9 kolejna bete miałam 14.04 wynik 381.3 miałam powtórzyć wynik po tyg u wrócić do ginekologa kolejny wynik 21.04 wynosił 329.7 ponoć poronienie samoistne ale wynik bety za długo się utrzymuje skierowanie na szpital względem oczyszczenie i sprawdzenie czy nie ma drugiej ciąży pozamacicznej której nie widać na usg. Do szpitala poszłam 24.04 i okazało ze przestałam tego dnia krwawić a wynik bety wynosił 449.3 w szpitalu tez stwierdzili ze nic nie ma. Mam powtórzyć bete i zobaczyć czy spada czy rośnie. 
I stad moje pytanie czy to jest normalne ze beta spadała a nagle wzrosła ? 
Gin mam 4.05 w bete 6.05 

Odnośnik do komentarza

Hmmm...ciężki temat. Może rzeczywiście ciąża jest młodsza więc i płód jest poprostu mniejszy. Ale z 2 strony przyrost bety w przeciągu 14 dni (10-24.04) jest minimalny. I zbyt niski jak już na 8tc. Może wahania bety są wynikiem robienia badań w różnych laboratoriach. 

Bardzo mi przykro Zosiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...