Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Wiem, ze takich zapytań jest tu wiele, ale muszę się wygadać i poradzić.  Jestem kilka dni przed miesiączką. Pojawiły się mdłości,  bóle głowy,  generalnie straszne rozbicie. W pracy zaczynam ziewac około poludnia i nawet kawa nie pomaga. Piersi bez zmian, nie powiększone. Temperatura cały czas 37,1-37,3. Trochę jakby brała mnie jakaś choroba, jednak nic się nie rozwija.

Juz kilka razy myslalam ze to moze byc to , jednak za kazdym razem miesiaczka sie pojawiała.  Choć miesiac temu była bardzo skąpa, ale trwała 6 dni. Praktycznie samo plamienie. Mdłości często towarzyszą mi przy pms, ale zastanawia mnie to zmęczenie.  W nocy śpię 7 godzin i zawsze wystarczało. 

Z mężem nie zabezpieczamy się.  Zdajemy się na los. Kochalismy się w dni płodne.  Na test jest za wcześnie,  muszę kilka dni poczekać. 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Rio napisał:

Kilka dni przed miesiączką to znaczy ile?  Bo zawsze mozesz zrobic bete w laboratorium a ona jest wiarygoniejsza niz test . A jesli chodzi o objawy to jesli bardzo chce sie ciazy  to cialo plata figle niestety i występują objawy 

Kalendarzyk pokazuje 3 dni. Poczekam i jeśli @ nie przyjdzie to zrobię betę.  Masz rację z tym, ze czasem ciało płata figle...

 

4 godziny temu, Gość Rio napisał:

Kilka dni przed miesiączką to znaczy ile?  Bo zawsze mozesz zrobic bete w laboratorium a ona jest wiarygoniejsza niz test . A jesli chodzi o objawy to jesli bardzo chce sie ciazy  to cialo plata figle niestety i występują objawy 

Dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, annaendi napisał:

Wyszukaj kalkulator dni plodnych. Jak juz ustalisz dzień owulacji dodaj do niego 10 do 12 dni i bedziesz mogła zrobic test ciążowy ten szybkiego wykrywania (10 jednostek). Pozdrawiam 

Wynika z tego, że już mogę zrobić:) 

Dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza

I jaki jest wynik testu...? Być może w przyszłości przyda się kalkulator ciąży https://azuza.eu/Kalkulator-ciazy-dokladny-Jak-obliczyc-tydzien-ciazy-W-ktorym-tygodniu-ciazy-jestem-wedlug-daty-porodu-blog-pol-1554212055.html. To świetna forma na odpowiedzenie sobie na ciężkie pytanie w który tygodniu ciąży jestem. To zatem niezwykle przydatna i ułatwiająca życie ciężarnym oraz osobom z ich najbliższego otoczenia aplikacja.

Odnośnik do komentarza

Staramy się z partnerem o dzidziusia od poprzedniego okresu praktycznie codziennie uprawialiśmy seks. Okresu powinnam dostać 01.08 lecz nie dostałam przez 4 dni bolał mnie brzuch jak na okres a tez nie dostałam dopiero 07.08 dostałam okresu lecz byl inny jak zawsze (odkąd pamiętam mam cały czas taki sam okres silne bole 2 pierwsze dni lezenia i trwał 5-7 dni) a teraz nic nie boli czasem jakis skurcz byl i to tyle, obfity byl 2 dni i koniec okresu. Czasami z okresem mialam cos brązowego ale mało tego. Bete robilam 2 dni po spóźnieniu się miesiaczki i wyszla <2,30, czy mogłabyś za wcześnie zrobiona skoro okres tez sie przesunął? czy mogę mieć jeszcze jakieś szanse ? Czy sobie odposcic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...