Skocz do zawartości
Forum

STYCZNIÓWKI 2022


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. 

W dniu 24/9/2021 o 12:22 PM, MatkaPatka napisał:

Ja chce i mqm już coraz większy;) kocham mieć  brzuszek ciążowy.  U nas też sporo się wydarzyło.  W skrócie mamy pessar założony.  Do 38 tygodnia zakaz wszystkiego.  Termin na 06.01 więc chciałaby chociaż święta i sylwestra przejść ale czy tak będzie się okaże czy nie wyjdzie Kacpwr sobie w grudniu.  

Przy takim maluszku to prawda nie ma się czasu na zbyt wiele .  A jak z dzidzia ? Wszystko dobrze ? 

Hej. MatkaPatka napisalam do Cb na messie.

Moze inne dziewczyny tez jednak cos tu czasem naskrobia.. dobrze jest miec kogos w podobnej sytuacji jaką jest ciaza 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Misiiaa Adi 95 xd

Hej dziewczyny może któraś miała podobna sytuavje i mi powie co się dzieje.  Jestem w 7 tyg ciazy czekam obecnie na wizytę do ginekologa. Ale przez około 3 dni miałam taki bladobrazowy śluz. A potem odbywałam stosunek poleciało mi troszeczkę krwi za 2 razem a za drugim trochę krwi i taki mały skrzep. Co się dzieje? Bo zaczynam się martwić 🙁

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Misiiaa Adi 95 xd napisał:

Hej dziewczyny może któraś miała podobna sytuavje i mi powie co się dzieje.  Jestem w 7 tyg ciazy czekam obecnie na wizytę do ginekologa. Ale przez około 3 dni miałam taki bladobrazowy śluz. A potem odbywałam stosunek poleciało mi troszeczkę krwi za 2 razem a za drugim trochę krwi i taki mały skrzep. Co się dzieje? Bo zaczynam się martwić 🙁

Na Twoim miejscu zachaczylabym o IP w pierwszej ciazy (poroniłam w lutym ) dostałam krwawienia i 02.02 mialam zabieg . Teraz w obecnej w 13 dostałam krwawienia i skrzepów IP I wszystko dobrze obecnie 32tc . Ja na twoim miejscu pojechałabym do szpitala I nie czekala na wizytę u ginekologa.  Chyba że masz ja jutro,  chociaż znając mnie pewnie i do jutra bym nie wytrzymała.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11/11/2021 o 7:24 PM, Gość Misiiaa Adi 95 xd napisał:

Hej dziewczyny może któraś miała podobna sytuavje i mi powie co się dzieje.  Jestem w 7 tyg ciazy czekam obecnie na wizytę do ginekologa. Ale przez około 3 dni miałam taki bladobrazowy śluz. A potem odbywałam stosunek poleciało mi troszeczkę krwi za 2 razem a za drugim trochę krwi i taki mały skrzep. Co się dzieje? Bo zaczynam się martwić 🙁

Mam nadzieję, że pojechałaś do lekarza. Każde plamienie w ciąży trzeba sprawdzić. Mam nadzieję, że wszystko z maleństwem jest ok 🥰

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza
W dniu 11/11/2021 o 7:24 PM, Gość Misiiaa Adi 95 xd napisał:

Hej dziewczyny może któraś miała podobna sytuavje i mi powie co się dzieje.  Jestem w 7 tyg ciazy czekam obecnie na wizytę do ginekologa. Ale przez około 3 dni miałam taki bladobrazowy śluz. A potem odbywałam stosunek poleciało mi troszeczkę krwi za 2 razem a za drugim trochę krwi i taki mały skrzep. Co się dzieje? Bo zaczynam się martwić 🙁

Hej I jak ? Wszystko dobrze ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...