Skocz do zawartości
Forum

STYCZNIÓWKI 2022


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20/5/2021 o 7:16 PM, MatkaPatka napisał:

Bylam u lekarza , slyszalam serduszko ! Tak sie ciesze ze nawet nie wiecie jak ! Krew tsh wszystko jest wporzadku po badaniach ❤ grupe krwi znam , nie mam minusowej ! Jestem mega zachwycona ! Zaraz bedziemy mowic powoli wszystkim   najpierw zaczniemy od rodzinki ;* 

Mega! Szokujące jak mocno i szybko bije serduszko dziecka juz na początku ciąży. 🙂 ciesze się razem z Tobą 🙂

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, annaendi napisał:

Mega! Szokujące jak mocno i szybko bije serduszko dziecka juz na początku ciąży. 🙂 ciesze się razem z Tobą 🙂

Tak to prawda . jutro mam znowu wizyte i tez mam nadzieje ze bedzie dobrze . postanowilam wziac 3 dni urlopu i 2 dni opieki na dziecko zeby do konca maja zostac w domu a od czerwca na l4 isc . trzymaj kciuki by jutro bylo dobrze . ale na chwile obecna doskwieraja mi nudnosci czasami wymioty zle samopoczucie sennosc 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MatkaPatka napisał:

Tak to prawda . jutro mam znowu wizyte i tez mam nadzieje ze bedzie dobrze . postanowilam wziac 3 dni urlopu i 2 dni opieki na dziecko zeby do konca maja zostac w domu a od czerwca na l4 isc . trzymaj kciuki by jutro bylo dobrze . ale na chwile obecna doskwieraja mi nudnosci czasami wymioty zle samopoczucie sennosc 

Pracujesz w jakiejś ciężkiej dziedzinie? Ważne żebyś czuła się dobrze. 🙂 Wymioty sa najgorsze, mam nadzieję że nie męczą Cię bardzo. Slyszalam ze to progesteron wywoluje te zmiany nastrojów i wymioty więc wlaściwie to dobry znak dla mamy bo to daje sygnał ze poziom hormonów uyrzymania ciąży jest wysoki. My zrobiliśmy drugie podejście do ciąży. Tym razem mam wrażenie ze nie wierzę w to że zajdę. Mąż jest bardziej pozytywnie nastawiony.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/5/2021 o 5:58 PM, annaendi napisał:

Pracujesz w jakiejś ciężkiej dziedzinie? Ważne żebyś czuła się dobrze. 🙂 Wymioty sa najgorsze, mam nadzieję że nie męczą Cię bardzo. Slyszalam ze to progesteron wywoluje te zmiany nastrojów i wymioty więc wlaściwie to dobry znak dla mamy bo to daje sygnał ze poziom hormonów uyrzymania ciąży jest wysoki. My zrobiliśmy drugie podejście do ciąży. Tym razem mam wrażenie ze nie wierzę w to że zajdę. Mąż jest bardziej pozytywnie nastawiony.

Juz jestem na urlopie od czerwca l4 . tak w ciezkiej i fuzycznej takze nie wskazane . bylam u lekarza wczoraj dzidzia tak ladneie rosnie . bije serduszko . jestem taka szczesliwa . wczoraj przekazalismy informacje dalej . juz wiem ze bedzie wszystko dobrze . a Wam zycze powodzenia w dalszych staraniach . 😉

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Aneczka89 napisał:

Cześć dziewczyny dołączam do Was.. termin z om 15.01.22r 

Jestem troche przerazona bo mam roczniaka w domu ale bedzie dobrze 🙂

Dasz rade napewno bo jak nie kto jak Matka.  Ja wedlug OM 06.01 ale terminu jeszcze z lekarzem nie ustalalismy.  Juz jestem zapisana na 25 czerwca na prenatalne test kz krwi i test pappa . 16 czerwca mam kolejna wizyte.  I dwa razy dziennie biore luteine ale nie dlatego ze cos jest nie tak tylko przez to ze mialam w lutym ten zabieg . . trzymam kciuki.  

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, 

Annaendii powodzenia nastepnym razem, na pewno niedlugo sie uda 🙂

MatkaPatka szybka jestes, ja nawet nie bylam jeszcze u gin. Dopiero w czerwcu pierwsza wizyta. Pewnie dlatego, że w domu mam juz 3 dzieci i ciężko sie zorganizować:)  bedzie sie dzialoo.

a co do objawow to tydzien temu mialam mdlosci a teraz przeszly, oczywiscie juz w glowie czy wszystko ok. Gdyby nie testy i brak okresu to nie sadzilabym ze jestem w ciazy. Poprzednie dosc mocno odczuwalam.  

  • Lubię to 1

https://www.suwaczek.pl/cache/4aae7f6b34.png

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Aneczka89 napisał:

Dzięki dziewczyny, 

Annaendii powodzenia nastepnym razem, na pewno niedlugo sie uda 🙂

MatkaPatka szybka jestes, ja nawet nie bylam jeszcze u gin. Dopiero w czerwcu pierwsza wizyta. Pewnie dlatego, że w domu mam juz 3 dzieci i ciężko sie zorganizować:)  bedzie sie dzialoo.

a co do objawow to tydzien temu mialam mdlosci a teraz przeszly, oczywiscie juz w glowie czy wszystko ok. Gdyby nie testy i brak okresu to nie sadzilabym ze jestem w ciazy. Poprzednie dosc mocno odczuwalam.  

Szybka jestem bo my się rok staraliśmy o dzidzie w styczniu sie udało i niestety ale zabieg musiałam mieć bo puste jajo płodowe teraz też się szybko dowiedziałam i potwierdziłam u lekarza . Mówiłam sobie ze poczekam żeby iść do lekarza ale nie dało się jakby możnabylo to ja bym co tydzień chodziła;) w takim razie trzymam kciuki za lekarza w czerwcu;) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Aneczka89 napisał:

Witaj Angelika.. gratuluję  😉

cos tu cicho na razie. A ja, chociaz jest jeszcze wczesnie już rozgladam sie za wozkami, no i za samochodem bo jesli wszystko pojdzie dobrze to w styczniu bedzie z nas 6 osobowa rodzinka 🙂

 

 

 

Haha ja już wozek sobie upatrzyłam i już babcia powiedziała że dzidzia ma w prezencie jak coś;) my również kupujemy auto , mimo że będziemy 5 osobowa  ale kombi musi być by wszystko się zmieściło;) jak się czujesz? Kiedy badania wizyta , prenatalne już zaklepane ? 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Ema napisał:

Cześć,

są tu jakieś przyszłe mamy, które szczepiły się na Covid w ciąży lub zamierzają się szczepić? Moja pani gin powiedziała ze 2 trymeście nie ma przeciwwskazań ale sama nie wiem co mam robić.

Ja w ciazy odpuszczam . Nawet zwierząt jak są w ciazy nie szczepią;) nie mam zaufania do czegoś co nie jest nawet przetestowane dobrze . W trakcie karmienia też bym nie chciała się zaszczepić.  Jeśli nie będę mogła wyjechać na wakacje wtedy się zastanowię ale na chwilę obecną nie planuje wakacji za granica 😉 mi jeszcze lekarka nic nie mówiła na ten temat . Ale lekarze nie mogą powiedzieć nic złego o tym bo jak ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Aneczka89
W dniu 4/6/2021 o 9:32 PM, MatkaPatka napisał:

Haha ja już wozek sobie upatrzyłam i już babcia powiedziała że dzidzia ma w prezencie jak coś;) my również kupujemy auto , mimo że będziemy 5 osobowa  ale kombi musi być by wszystko się zmieściło;) jak się czujesz? Kiedy badania wizyta , prenatalne już zaklepane ? 

No juz przy 5 osobowej faktycznie sporo miejsca w samochodzie potrzeba. 🙂 ja czuje sie w miare dobrze, czasem mnie mdli ale nie tak bardzo. 7 czerwca bylam na wizycie, serducho bilo. Obecnie to 10ti2d ciazy. Nie wiem czy tu ktos jeszcze dolaczy ale moze zastanowimy sie nad grupa na messengerze?? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Aneczka89 napisał:

No juz przy 5 osobowej faktycznie sporo miejsca w samochodzie potrzeba. 🙂 ja czuje sie w miare dobrze, czasem mnie mdli ale nie tak bardzo. 7 czerwca bylam na wizycie, serducho bilo. Obecnie to 10ti2d ciazy. Nie wiem czy tu ktos jeszcze dolaczy ale moze zastanowimy sie nad grupa na messengerze?? 

My mamy obecnie 11T 5D . Teraz 28 idziemy jU na prenatalne 😉 osobiście jak coś możemy spiknąć się na mess na fb 😉

Odnośnik do komentarza
W dniu 23/6/2021 o 10:21 AM, Aneczka89 napisał:

To tylkowe dwie jestesmy? Moze odezwie sie reszta dziewczyn. 🙂

przyznam sie szczerze, ze nigdy nie mialam prenatalnych.. bo to jakies dodatkowe tak??

Dodatkowe ale w każdej ciazy miałam o nich mówione i druga ciąża i je mam 😉 w 1 ciazy tylko jedne robiłam i płaciłam a teraz będę robila wszystkie 3 bo mam w pakiecie opieki za darmo 😉 śmiało pisz na fb a tu możemy zaglądać czy ktoś doszedł;) zaprqszam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...