Skocz do zawartości
Forum

STYCZNIÓWKI 2022


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika935

Monkej gratuluję:* u mnie dziś zawroty głowy i mdłości.  Ogólnie zle samopoczucie i ból skutków... moze to pms, nie chcę się znów nakręcać 😞 okres spóźnia się 4 dni , ale mam nieregularne więc sama nie wiem. Mam jeden test w domu. Ale chyba poczekam do poniedziałku. 

Jak u Was dziewczyny? 😘

Odnośnik do komentarza
Gość Chyba jestem styczniówką

Ja jestem póki co po wykonaniu testów. Wszystkie z dwoma kredkami. Mniej wyraźnymi lub bardziej ale 2 🙂 dziś termin @. Obudzilam się o 4... Ale chyba będzie ok. W piątek zrobię betę itp. Według ostatniej miesiączki to początek 5 tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Gość matkaPatka

czesc . Jestem Patrycja . 3 dni temu zrobilam test ciazowy pokazal dwie kreski . Za tydzien ide na bete sprawdzic po 48 h a potem dopiero lekarz . Bylam 3 dni temu rowniez u lekarza nic jeszcze nie ma , nie xhxe sie nakrecac poniewaz q lutym mialam zabiwg w 8 tygodniu poniewaz serduszko nie bilo a wszyatko roslo   . OM byla 1 kwietnia 😉 wedlug kalendarza termin wychodzi na 6  stycznia 2022 . Trzymam za Was wszystkie kciuki i za siebie rowniez   . Najgorszs ze od poniedzialku musze wrocic do pracy 

  •  
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lexandrA napisał:

Cześć! Od ponad tygodnia czuję się w ciąży. Wczoraj rano, 3 dni przed terminem @, na teście pokazała się blada druga krecha. Jutro rano zamierzam powtórzyć i liczę, że przez najbliższy rok @ się nie pojawi:) 

W takim razie trzymam kciuki   ja nie wytrzymalam i przelozylam badania bety na jutro i srode zamiast czwartek i sobote 😉 ale okres nie przyszedl i test nigdy nie zawiodl . Ciaza jest , byle byloby dobrze 

 

Odnośnik do komentarza

Beta w poniedzialek 7402 

Dzisiaj 14655 

Pecherzyk ciazowy jest , zarodka jeszcze nie ma ale to wczesna ciaza . 26 mam usg ciazy , wizyte . Wczesniej juz mam zrobic badania z krwi itp . Tym razem jestem dobrej mysli . Dzisiaj zle sie czulam caly dzien . Rano niedobrze , w pracy kregoslup ale to z wysilku . Watpie zebym dala rade jednak przepracowac caly miesiac 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Lea napisał:

Dołączam również do grona przyszłych mam 2022 ;) 
Nie wiem dlaczego, ale już na samym wstępie przeraża mnie poród 😂
 

Lea kojarzysz poród z bólem. Dlatego się boisz. A z porodem dajesz życie nowemu człowiekowi. I tu zaczyna się najpiekniejsza historia. 🙂

  • Lubię to 1

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, annaendi napisał:

Hej MatkaPatka niestety aniołek postanowił że to nie ten moment. Wszystkiego dobrego dla Was kochane. Przesyłam dużo cieplej energii. 🙂

Bardzo mi przykro , trzymam kciuki za kolejna probe . Ja mam wizyte 2 czwartek u jednego lekarza , cytologie plus pobranie krwi   . Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze tym razem ! Boje sie bardzo !! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...