Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć sporo kilogramów?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem na diece zupkowej. Poza śniadaniem w ciągu dnia jem same zupy (bez znaczenia jakie - oczywiście muszą być domowe), na każdy posiłek i działa:) -6 kg w miesiąc bez dodakowej aktywności fizycznej. Gdybym nie podjadała słodyczy pewnie było by więcej, ale nie mogę się powstrzymać;) 

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedzi Zeszłam do 81 kg, sprawdzałam kilka dni i ta waga mniej więcej na tym samym poziomie, czyli rzeczywiście w miesiąc schudłam 4 kg. Do dietetyka nie poszłam, ale trochę pooglądałam filmików na yt, wzięłam trochę z for sportowych informacje, sporo mi dała ta strona  https://waga-lekka.pl/jak-schudnac-20kg zaczęłam robić prawie wszystko co jest tam opisane i chyba zaczęło coś w końcu ruszać.

Odnośnik do komentarza

Możesz też zacząć od wyjazdu [reklama usunięta], myślę, że to dobry start do tego aby zrzucić zbędne kilogramy. Szczególnie, że są tam trenerzy i dietetyk, którzy czuwają nad tym żeby wszystko było skuteczne, ale też zdrowe. Ja byłam na nim w tym roku i uważam, że zyskałam bardzo dużo wiedzy i motywacji, żeby teraz samodzielnie móc wykorzystać to w domu

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...