Skocz do zawartości
Forum

Praca w sklepie


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Potrzebuję pomocy. 

Pracuje w sklepie odzieżowym w galerii. Praca jest w systemie 12godzinnym. Kiedy powinnam poinformować firmę o ciąży, aby zmienić system pracy w 8godzinny.

Bede wdzięczna za podpowiedź. Może któraś była w takiej sytuacji jak ja

Odnośnik do komentarza

Jeśli to dość ciężka pracą,tzn musisz coś dźwigać  to załatwiłbym zaświadczenie o ciąży od lekarza i poinformowała szefa ale poprosiłbym też o dyskrecję do końca 1 trymestru bo różnie to bywa i żebyś nie musiała się w razie czego ( tfu tfu) potem komuś tłumaczyć i być w niezręcznej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, ze jak najszybciej należ poinformować. Po co czekać. Jeśli masz umowe o pracę. Ja akurat mam o tyle dobrze, że mam pracę siedzącą i to jeszcze na dodatek zdalną. Szukałam jej jak urodziłam pierwszą córeczkę. Pomyśl tez potem co zrobisz jak dziecko skończy rok. Czy będziesz je miała z kim zostawić czy po prostu będziesz musiała zostać w domu. Wtedy a właściwie zawsze przydaje się dodatkowy grosz jak macierzyńskie ustanie. Warto wtedy też coś poszukać, czy to na portalach społecznościowych czy np na portalach pracowniczych jak tutaj https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace

Odnośnik do komentarza

Bezpośrednia obsługa klienta jest trudna, więc jeśli wolicie pracować zdalnie, to znalazłam taką ofertę https://serwispodrozniczy.pl/forum/ogloszenia-praca-f21/praca-copywriter-funkymedia-lodz-t2214.html. Agencja marketingowa Funkymedia poszukuje copywritera. Kandydat musi świetnie znać język polski i interesować się trendami internetowymi. Jeśli macie te cechy, to praca jest dla Was.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...