Skocz do zawartości
Forum

Proszę o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dosyć zestresowana, dziś zaczyna się 33 dzień cyklu a ja nie mam miesiaczki, mój stres wynika z tego że w dniu owulacji (tak pokazywał kalendarzyk w aplikacji wiem że nie zawsze może mieć racje) odbyłam stosunek z prezerwatywa, mój chłopak nie doszedł we mnie, później doszlo do następnego stosunku z inną prezerwatywa również wytrysk był poza mną. Później sprawdzaliśmy te prezerwatywy nie przepuszczały wody ani powietrza, więc raczej nie były uszkodzone.Co dziwne sluz plodny taki obfity i ciągnacy zauważyłam kilka dni później. Po tym co przeczytałam na ten temat w internecie spanikowałam, proszę o pomoc, pozdrawiam.

Proszę o szybko i jakoś rozbudowana odpowiedź bo bardzo się stresuje

Edytowane przez Ania565589
Odnośnik do komentarza

Ze stosunku w prezerwatywie bez wytrysku w środku szansę na ciążę są nikłe, bym powiedziała że raczej zerowe. Wbrew pozorom nie jest ostro zajść. Okres może opóźniać się z wielu powodów, a myślę że u Ciebie spowodowany jest stresem. Jeśli długo nie będzie nadchodził idź do ginekologa, może to problemy hormonalne.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19/4/2021 o 12:31 PM, Gość Kajka napisał:

Ze stosunku w prezerwatywie bez wytrysku w środku szansę na ciążę są nikłe, bym powiedziała że raczej zerowe. Wbrew pozorom nie jest ostro zajść. Okres może opóźniać się z wielu powodów, a myślę że u Ciebie spowodowany jest stresem. Jeśli długo nie będzie nadchodził idź do ginekologa, może to problemy hormonalne.

Zrobiłam test ciążowy i może i dałam za dużo kropel tak 5 przez to że nie trafiłam to testy wyszedł negatywny, nadal mi się spóźnia i mi jakoś dziwnie sucho nie rozumiem tej całej sytuacja proszę o odpowiedź 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...