Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

@Amizka87 jejku jak ten czas leci, już 28tc. Niedługo przytulisz maleństwo 🥰. Może już pytałam ale wybraliście już imię?

@Mario 1 Bruno już taki duży. Jak te cudze dzieci szybko rosną. 

Zresztą co ja mówię Michał za tydzień kończy 5 miesięcy!

Szkoda że stary wątek został usunięty. Był skarbnicą wiedzy i dawał nadzieję wszystkim kobietą po poronieniu.

@KasiaFy jak i Was?

@Milciaczek jak się macie?

@Agnes90 wszystko dobrze? Nie odzywasz się?

A mój Michał już taki kawaler IMG_20230123_093939.thumb.jpg.636559d0c3251223cbade1ac496d26ae.jpgIMG_20230108_112907.thumb.jpg.7c9fbbf0d1c895fa1b640833fdfde769.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Milciaczek napisał:

Niestety trzymanie przez niego główki nie jest super, bo robi to Orawie od urodzenia. Chodzimy do fizjo i pracujemy z nim. ☺️

A no widzisz, nie wiedziałam.

U nas Michał długo główki nie podnosił i nie lubił leżeć na brzuszku. Przyszedł czas, że zaczął to robić a teraz trenuje już wyskoki podpór 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20/2/2023 o 7:46 PM, Martyna J napisał:

A no widzisz, nie wiedziałam.

U nas Michał długo główki nie podnosił i nie lubił leżeć na brzuszku. Przyszedł czas, że zaczął to robić a teraz trenuje już wyskoki podpór 

Mam świadomość, ze nie wiedziałaś, dlatego o tym napisałam ☺️ No niestety przez pęknięty przy porodzie obojczyk tak mu się te napięcie posypało, ze trzeba to ćwiczyć. 
Ale to nic strasznego. Ćwiczenia lubi, chodzimy na szczęście na NFZ, wiec jest okej 😁

Marcel lubi leżenie na brzuszku dopóki jest w stanie głowę utrzymać 😅 jak głowa opada, to zaczyna się awantura 😝 czekam aż już na stałe zacznie głowę sam trzymać ☺️

Kurde ten czas tak ucieka, Michał już trenuje wysoki podpór 😳 No po prostu za szybko to wszystko się dzieje 🫣

Odnośnik do komentarza

@Martyna J właśnie problem polega na tym, że poród był dla mnie łatwy 🫣 Nikt siłą Marcela nie wyciągał, nic się złego mocno nie działo. Jedyne co, to przedłużyła się faza parta, bo skurcze miałam za słabe i co Marcel schodził w dół, to na koniec słabego i krótkiego skurczu się cofał. Może za długo był w kanale rodnym i stąd te pęknięcie. Tego nie wie nikt. W ogóle byłam w mega szoku jak na obchodzie kolejnego dnia po porodzie pediatra neonatologiczna o tym powiedziała. 

Już nie pamietam, czy pisałam tu jak wyglądał mój poród, jednak pisząc krótko - było naprawdę w porządku 😅 

A Michaś cudny, cudnie uśmiechnięty chłopak! 😍😍

@Amizka87 kurde już 2 miesiące do terminu, naprawdę ten czas tak szybko ucieka, że ja nie wiem kiedy. 
Przecież ja wczoraj rodziłam, a Marcel zaraz skończy 3 miesiące. 

Odnośnik do komentarza

Synek ma 2680 i trochę mnie przeraża bo przybrał w niecałe dwa tygodnie 580 g, więc do cc może jeszcze mieć ponad kilo więcej. Za dwa tygodnie dostanę skierowanie na cc i będę mogła umawiać termin ale raczej wychodzi jeszcze 5 tyg z hakiem,bo dziś dopiero 33 tyg skonczone. Ruchy potrafi mieć tak bolesne, że nie wiem jak będzie za jakiś czas. Generalnie nie mam różnych dziwnych dolegliwości, które miałam z córką, więc o tyle łatwiej ale zobaczymy jak dalej.

Odnośnik do komentarza

@Amizka87 świetne wieści. To już ostatnia prosta, ale ten czasem pędzi. 

Spory chłopczyk się szykuje. Ale z drugiej strony określanie wagi dziecka podczaszy USG jest szacunkowe, więc po porodzie może się okazać, że synek będzie mniejszy. Będzie dobrze zobaczysz. 

Ja to ciążę z Gabi lepiej przechodziłam, zero dolegliwości, zero objawów- poza rosnącym brzuchem 😁 i to Gabi nocnej kopała. Michał był raczej spokojny w brzuchu🙂

 

Dziewczyny czy zaglądacie czasem jeszcze na forum?

@mako_mako

@Cudak88

@Okropny bol

@Nadzieja666

@KasiaFy

@Sandawilla

Odnośnik do komentarza

Michał ma już pół roku. Waży 7,5 kg i mierzy 68cm według pomiaru pielęgniarki. Nosi ubranak 68-74. 

Powoli przestajemy mieścić się w gondoli więc jeszcze chwila i przesiadamy się w spacerówkę.

Zaczęliśmy rozszerzanie diety i idzie nam całkiem fajnie. Michał lubi jeść😉

Mamy już dolną jedynkę i drugą w drodze. 

 

IMG_20230320_141336.jpg

Odnośnik do komentarza

@Milciaczek tak Michał jest dość drobny chłopcem, na razie na plus bo nie muszę dużo dźwigać, a Michał lubi być noszony 😋

Wczoraj przeglądałam książeczkę zdrowia Gabrysi i na pół roku ważyła 9,4 kg i mierzyła 72 cm. 

Ogólnie Gabi jestem bardziej podoba do mnie, a ja zawszę byłam dorodną babeczką. Michał poszedł w tatę. Mój mąż ma 185 cm i waży 85 kg.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja zaglądam tu często i czytam co u Was ale strasznie nie chce mi się logować przez to nie odpisuje na bieżąco 🙉

U nas dobrze, malutka rośnie, jest aniołkiem, grzeczniutka, inna niż te dwa starsze szoguny 😂😂😂 Noce  też nie są złe. Kocham ją strasznie, zresztą szoguny też, cała moja trojeczke 😍😍😍😍

Screenshot_20230325_184608.jpg

Screenshot_20230325_184506.jpg

Odnośnik do komentarza

Ślicznie dzieciaki macie ❤️

U mnie coś synek przystopował bo nagle tylko 140 g w dwa tygodnie przybrał i ma 2825 g w 35 tc skończonym. Lekarz dał skierowanie do szpitala, napisał stan po cc, nadciśnienie tętnicze czyli z tego nie wynika ze będzie cc. Na wejściu mówił ze będzie cc a potem gada ze może się uda naturalnie, nic nie rozumiem w szpitalu dopiero zadecydują czy jak. W piątek jadę z tym skierowaniem i zobaczę co tam powiedzą. Nie mam zamiaru czekać nawet tydzień po terminie z nadciśnieniem i żeby się kończylo ratujaca cesarka jak z córką 

Edytowane przez Amizka87
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...