Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, KasiaFy napisał:

Smutek86 dzisiaj urodziłam córeczkę 🥰 poród najlepszy z tych trzech jakie miałam, co nie znaczy, że lekki i bezbolesny 😉 Odpoczywamy z malutka. Trzymajcie kciuki za szybki powrót do domku do moich chłopców ☺️

Gratulacje ! Dużo zdrowia dla Was! ♥️♥️♥️♥️♥️♥️ 
Szybkiego powrotu do pełni sił i do domku 🥰🥰😍😍

Anka122 cudowny wynik bety! Oby tylko rosła 🥰

Odnośnik do komentarza

Kasia gratuluję 😚 wszystkiego dobrego dla ciebie i córeczki. Jeśli dobrze pamiętam ma na imię Gabrysia.

Jak się czujesz? 

 

Anka122 oby wszystkie poszło ideałanie. Nudnej i spokojnej ciąży Ci życzę 😚

 

Jestem już po kontroli u gina, wszystko pięknie zagojone więc mogę wrócić do współżycia. Mąż się cieszy jak głupi a ja nie mam nawet siły pomyśleć i seksie 🤦

Odnośnik do komentarza

Martyna córa przepiękna 😍😍 dobre geny mają te Twoje dzieci 😝♥️ 
A co do współżycia to jeszcze przez to nie przechodziłam, a mimo to rozumiem 🙈 nie dość, że dopiero co tak naprawdę urodziłaś, to jeszcze zmęczenie związane z opieką nad dwójką dzieci i do tego mąż, który ostatnio się nie popisał 🙈 No powiem szczerze, że współżycie to byłoby ostatnie o czym myślałabym w takiej sytuacji 😐

Ami a Ty jak się czujesz? ☺️

Odnośnik do komentarza

Skończyłam 15 tygodni, mdłości i zgaga odpuściły tydzień temu, akurat zbiegło sie to w czasie z katarem i zawalonymi zatokami więc no trochę się martwiłam czy to zbieg okoliczności. Wizytę mam za tydzień w piątek u swojego lekarza. Jak mi przejdzie zatkanie prawego ucha no to tak będę się czuć całkiem w porządku, nie wiedziałam ze tak może być w ciąży, bo w córką długo wymiotowałam i to było okropne. Mało robię w domu, bo wsłuchuję się w to na co mi siły pozwalają.

Odnośnik do komentarza

Ami już 15 tydzień ale ten czas szybko leci. Nie zobaczysz kiedy a przytulisz swoje maleństwo. 

Pamiętam że ja też niedawno byłam w ciąży a Michał za 8 dni skończy 2 miesiące.

Milciaczek mój mąż ostatnio staje na uszach żeby było lepiej. 

Ciekawa jestem co Tomek mu powiedział, ale najważniejsze że dotarło tam gdzie miało dotrzeć. 

Michał ma od wczoraj duże problemu z puszczaniem bączków, musimy dużo masować brzuszek. 

W nocy obudził się o 1:20 i nie spał do 3. Leżał sobie źle łóżeczku i sobie "gadaliśmy".

 

Milciaczek przypomnij mi na kiedy masz termin?

Odnośnik do komentarza

Ami to świetnie, że mdłości i zgaga odpuściły. Oby tak do końca 🤞 a 15 tydzień to już kawałek za Tobą. Nie wiem jak to jest, że ten czas tak szybko płynie 😅 

Martyna naprawdę cieszę się, że Twój mąż stara się polepszyć Wasze życie 🥰 

Termin mam na 30.11. Dziś równo 37+0 tc, zaczynam wszystkie dostępne metody na wywołanie porodu 😅 Bardzo chciałabym, żeby synek posiedział w brzuchu do grudnia, jednak ze względu na jego przyrosty lekarz mi na to nie pozwoli 🙈 Dlatego mam nadzieję, że poród zacznie się samoistnie wcześniej i nie będzie konieczności jego wywoływania 🙈

Odnośnik do komentarza

Tak,jak się ma starsze dziecko to szybciej leci ciąża. Ja rano korzystam z tego jak córkę odprawię do przedszkola i wskakuję pod kołdrę, żeby mieć potem siły do nocy dociągnąć. Ja już przebieram nogami do 7 grudnia u połówkowych. Córka już jest fajnie samodzielna, ostatnio ubrala się całkiem sama łącznie ze skarpetkami, które jej sprawiały zawsze problem. Mówi,ze potem przecież nie będę ubierać jej i dzidziusia. Ona będzie mu ubierać skarpetki, tata spodnie a ja bluzkę. 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Godzinę temu, anka122 napisał:

Hej dziewczyny moja beta po 48h podwoiła się wynosi 4802

Liczę na waszą opinię czy jest szansa na zdrową ciążę, czy jeszcze coś może pójść nie tak .

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie 

Kochana Aniu niestety nikt nie da Ci gwarancji, że wszystko będzie ok 😔 

Niestety zawsze, do samego rozwiązania istnieje jakieś mniejsze lub większe ryzyko tragedii 😔 

Niemniej Twoja beta pięknie rośnie ♥️♥️ Więc jest ogromna szansa, że jest to zdrowa ciąża ☺️ Mocno trzymam kciuki, żeby Twoja ciąża upłynęła nudno bez żadnych nieprawidłowości 🤞🤞🤞♥️♥️ Musimy wierzyć, że będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Anka122 całkowicie Cię rozumiem. Ja do 12 tygodnia obecnej ciąży po wcześniejszym poronieniu to nawet nikomu o ciąży nie powiedziałam. Dodatkowo później na prenatalnych wyszły nam nieprawidłowości, to też nie cieszyłam się ciążą, nie chciałam się do niej przywiązywać nawet. Dopiero cieszyć się ciążą zaczęłam w 19 tc po otrzymaniu wyników amniopunkcji. 

Nie zmieniło się natomiast to, że ciagle się martwię 😐 od wizyty do wizyty zastanawiam się, czy wszystko jest ok. Każdy ruch Małego jest wyczekiwany, bo daje mi poczucie, że on żyje i jest wszystko ok. Jest to psychicznie obciążające i wcale nie łatwe, jednak inaczej nie potrafię 🤷‍♀️ 
Ciąże po stratach są dla nas kobiet bardzo ciężkie, jednak mam nadzieję, że późniejsze życie z synkiem wynagrodzi mi ten trud. Wiem, że nie będzie łatwe 😅 ale dla tego szkraba jestem w stanie przeżyć wszystko 🥰🥰 

Więc naprawdę Aniu wierzę, że u Ciebie wszystko będzie dobrze i doczekasz się swojego cudu za 9 miesięcy ♥️♥️♥️

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Amizka87 napisał:

Wczoraj to córka mi zabrała miskę z wysuszoną bielizną bo mówi, że jak się ma dzidziusia w brzuchu to nie wolno dźwigać po schodach, naprawdę zaskakuje mnie to jak ona mądrze wnioskuje.

Ojejku jak super 🥺😍🥺 
Przypomnij proszę ile Twoja córcia ma lat? ☺️
 

U mnie słuchajcie nic do porodu się nie szykuje 😅 szyjka długa, zamknięta. Mały dalej rośnie i dobrze mu w brzuszku 😝 ciekawa jestem kiedy postanowi wyjść na świat 🥰

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Amizka87 napisał:

4 latka i 2 miesiące. Ja w piątek rano wizyta, nie wiem czy takie wyrzymanie w brzuchu czy to ruchy czy za dużo wczoraj po zakupach chodziłam i coś się ponaciagało. Bolą mnie też kości przy wewnętrznej stronie ud, z córką to pod koniec ciąży tak mnie bolało, że nie umiałam wrócić jeden przystanek do domu.

Jeju niby taka malutka, a taka mądra i odpowiedzialna 🥰🥰 widać, że cudownie ją wychowujecie! ♥️♥️ 

W sumie to Twoja kolejna ciąża, a w kolejnych ruchy podobno zazwyczaj czuć szybciej, więc to może być to 🥰 A jeśli bolą Cię tak kości, to jeśli masz możliwość, to umów się do fizjoterapeuty uroginekologicznego, myślę, że może pomóc ☺️ 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...