Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Kasik będzie dobrze ,śliczny maluszek 😍Jone 82,pewnie że cię pamietam .Super że się odezwałas ,dużo dziewczyn ze starej ekipy się wykruszyło ale niektóre piszą dalej.Nietoperek nic się nie odzywa 😔czasem ją przywołuje ale cisza.Z Bożką jestem codziennie na łączach telefonu ,nawet latem byliśmy u nich😍Zyskałam przyjaciółkę przez forum ❤️Kuba duży chłopczyk tez juz .Czasem nie zaglądam tu kilka dni bo normalnie brak czasu ale szybko nadrabiam .Nie wyobrażam sobie tu nie zaglądać ,tyle wspomnień i szczęśliwych zakończeń .Pozdrawiamy was cieplutko ❤️

C64F7E4E-FC70-4AF4-8E09-C9B213113486.jpeg

6A544C9D-DDB9-4F8D-89FA-2F4A451E159D.jpeg

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Anna.a napisał:

Kasik jak po genetycznych ?

Aniu dzisiaj byłam. Wg badania genetycznego jest wszystko w porządku... Aż szok normalnie, patrząc na to jak wyglądała pierwsza wizyta i jak żyliśmy od wizyty do wizyty. Lekarka powiedziała po dzisiejszym badaniu, że nie widzi wskazań żeby rozszerzać diagnostykę o badania nifty, chyba, że chce się upewnić i uspokoić tak w 100proc. No i lekarka obstawia dziewczynkę 🎀

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Kasik napisał:

Aniu dzisiaj byłam. Wg badania genetycznego jest wszystko w porządku... Aż szok normalnie, patrząc na to jak wyglądała pierwsza wizyta i jak żyliśmy od wizyty do wizyty. Lekarka powiedziała po dzisiejszym badaniu, że nie widzi wskazań żeby rozszerzać diagnostykę o badania nifty, chyba, że chce się upewnić i uspokoić tak w 100proc. No i lekarka obstawia dziewczynkę 🎀

Widzisz jednak cuda się zdarzają 😍 to są słowa lekarki, ze nie widzi podstaw by rozszerzać diagnostykę, a Wasza decyzja jaka ? 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Anna.a napisał:

Widzisz jednak cuda się zdarzają 😍 to są słowa lekarki, ze nie widzi podstaw by rozszerzać diagnostykę, a Wasza decyzja jaka ? 

Właśnie nie wiemy co robić. Czy już zostawić i nie drążyć skoro w badaniach wyszło wszystko dobrze, test podwójny dodatkowo bardzo obniżył możliwości wad rozwojowych w programie. Ja dalej boję się powiedzieć otoczeniu, że jestem w ciąży 🤦‍♀️ Wczoraj powiedziałam tylko mojej mamie i bratu. Siostra jako jedyna wiedziała z czym się mierzymy. A najgorsze, że ja wogole nie czuje się w ciąży i kompletnie o tym zapominam. Mam jakiś syndrom wyparcia po tym wszystkim.... Jak byłam na usg i widziałam brykajaca dzidzie, takiego małego człowieka to czułam się jak w jakimś filmie, że to nie dotyczy mnie bezpośrednio 🤦‍♀️

Odnośnik do komentarza

Kasik dla mnie druga ciąża tez była zaskoczeniem. I to niestety w negatywnym znaczeniu tego słowa. Gdy zaczęłam się cieszyć to długo już nie trwało i potem doszło do poronienia. Teraz jestem na końcówce trzeciej ciąży, o która sama wiesz, ze bardzo długo się staraliśmy z mężem. Dlatego daj sobie czas i póki nie czujesz się pewnie nie mów nikomu o ciąży. Poukładaj siebie to wszystko w głowie i oswoj się z ta mysla, ale jednocześnie dbając o siebie i malucha w brzuszku. Może jakaś rozmowa z psychologiem by pomogła? Każdy jest inny może akurat Tobie to by się przydało. Trzymam dalej kciuki za Was, za wasza dzidzie żeby rosła zdrowo i żeby było wszystko ok 😘  a heparynę teraz bierzesz ?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Anna.a napisał:

Kasik dla mnie druga ciąża tez była zaskoczeniem. I to niestety w negatywnym znaczeniu tego słowa. Gdy zaczęłam się cieszyć to długo już nie trwało i potem doszło do poronienia. Teraz jestem na końcówce trzeciej ciąży, o która sama wiesz, ze bardzo długo się staraliśmy z mężem. Dlatego daj sobie czas i póki nie czujesz się pewnie nie mów nikomu o ciąży. Poukładaj siebie to wszystko w głowie i oswoj się z ta mysla, ale jednocześnie dbając o siebie i malucha w brzuszku. Może jakaś rozmowa z psychologiem by pomogła? Każdy jest inny może akurat Tobie to by się przydało. Trzymam dalej kciuki za Was, za wasza dzidzie żeby rosła zdrowo i żeby było wszystko ok 😘  a heparynę teraz bierzesz ?

No właśnie Aniu nic kompletnie nie biorę! Przy drugim synku to i zastrzyki z heparyny i acard i progesteron na podtrzymanie, normalnie cudawianki a teraz kompletnie nic. Tak mocną jest ta ciąża, takim zaskoczeniem i tak bardzo mój organizm chce być w ciąży że niczego nie potrzebuje 🙀 

Mario, Smutek86 dziękuję Kochane 😘

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie. Wszystko dobrze, dzidziuś rośnie. 

Nie udało się odkryć płci bo między nóżkami ukryta była znowu rączka. 

Dziś już 17 tc. Następna wizyta 16 maja, a potem połówkowe 24 maja. Może wtedy dowiem się czy czekamy na chłopca czy dziewczynkę.

Odnośnik do komentarza

Anna to już niedługo, eh ja też był już chciała chociaż żeby był sierpień, ale szybko i mi zleci. 

Kasik oby już do końca szło idealnie😙

Ja też nie czuje się do końca w ciąży, może dlatego że nadal jest to sekret i nawet z mężem za bardzo o ciąży nie rozmawiam. Po połówkowych zamierzamy powiedzieć rodzinie. 

I tak czekam aż poznam płeć maluszka i trochę się boję że maluch cały czas będzie się chował i dowiem się po porodzie,a ja bym chciała wiedzieć jakie ubranka szykować, bo uniseks jakoś mi nie leży.

Odnośnik do komentarza

Martyna J- mysmy sie nie pytali czy bedzie dziewczynka czy chlopczyk. Nie chcielismy bo wszystko na swiecie jest na juz i teraz i brak juz prawdziwych zaskoczen, a pozostalo to jedno ( i pewnie niewiele wiecej).

 

Tak wiec jak Krysia wyskoczyla to byla zaskoczeniem. Dla dziewczynki mielismy tylko jedno imie przygotowane, ale jak na nia popatrzelismy to oboje stwierdzilismy ze nie pasuje 🤷.

Wiec zaczelismy poszukiwania raz jeszcze, (my w UK mieszkamy, wiec mamy 6 tyg na rejestracje). Przygladalismy sie jej, rodzina pytala'no i jakie imie, jakie imie', a my ze na razie nie ma....az w koncu poczulismy ze Christina)a z polska i bardziej swojsko - Krysia) pasuje najbardziej.

 

Ciuszki mielismy uniseks na pierwsze kilka tyg,w dzisiejszych czasach mozesz przeciez kupic ile chcesz natychmiast 🥰

To byla cudowna niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

Aha, i jeszcze- u nas NIKT nie wiedzial kto nas na codzien nie widywal ze bylam w ciazy, a jak powiedzialam Tacie i Mamie i Bratu po tym jak juz sie Krysia urodzila, to wszyscy powiedzieli ze w pelni rozumieja, po naszych przejsciach ( Krysia jest z 4 ciazy, 2 puste jaja i nasz synek stracony w 22 tyg ciazy). 

Wiec jesli nie chcesz mowic albo czujesz sie niekomfortowo, to przeciez Twoja ciaza. To Tobie ma byc z tym dobrze.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny wpadłam nadrobić zaległości .Martyna idziesz jak burza ,super że wszystko Ok u was❤️Ani się nie obejrzysz a połówkowe będą .Tez tak czekałam na badania zawsze i juz chciałam żeby był ten 9 miesiąc i mieć juz Bruna przy sobie .Zleciało to bardzo szybko ,za chwile bedzie mieć 2,5 roku.Zaczyna juz wszystko mówić prawie i jest tak smiesznie teraz ,nie wiem kiedy ten czas tak zleciał .Pozdrawiamy was kochane 😍

246744EB-51BF-4AF6-8CFE-FB55042B4E44.jpeg

89005DB2-7B85-4F5F-958E-6AB4D412C2A6.jpeg

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Cześć dziewczyny. 

Dziś u mnie 20+0. Byłam na wizycie u mojej gin. Maluszek rośnie prawidłowo, serduszko pięknie bije. Dziś po raz kolejny nie chciało współpracować, odwracało się plecami i na początku Pani gin zasugerowała że to chłopak po czym po kilku sekundach mówi że jednak chyba nie.

Więc ciągle nie znany płci dziecka, ja nadal liczę na córeczkę, chociaż czuję że będzie chłopak i po dzisiejszej wizycie te moje nadziej na drugą córkę zmalały i nie ukrywam że jest mi trosze przykro. 

Nie wiem co ze mną jest nie tak☹️ Najwazneisze że dzidziuś zdrowy, przecież straciłam dwie ciąże i wiem że tylko zdrowe się liczy ale ja jakoś tak nie potrafię wyobrazić sobie siebie z synem, dla mnie to totalna abstrakcja. 

Sorry że piszę takie rzeczy, wiele z Was straciło dzieci, inne nie mogą mieć ich wcale a ja mam problem z płcią dziecka. Chyba jestem nienormalna.

No musiałm gdzieś się wygadać. 

Aha 24 maja mam USG połówkowe będzie wtedy 21+1. Nawet nie wiem kiedy ten czas tak zleciał. 

 

Aga 88 wiele kobiet bierze w ciąży antybiotyki i jestem wszystko dobrze. Nie wiem co ci poradzić, ale jeśli cały czasem cię mieczy to może lepiej weź? A co na to twój gin? 

Odnośnik do komentarza

Martyna super, że dziecko zdrowe. Ja mam dwóch synków i powiem Ci że nie wyobrażam sobie żeby miało być inaczej 🙂 a też chciałam dziewczynkę w pierwszej ciąży 😉

Aga88 ja brałam antybiotyk w ciąży i jedej i drugiej. Lekarz powiedział mi że są bezpieczne antybiotyki które przepisuje się ciężarnym 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Kasik a jak teraz się czujesz? Czy już teraz wszystko dobrze? I jakie etap ciąży u ciebie?

Moje małe dziś szaleje i cały czas do mnie puka, jakby chciało powiedzieć "matka nie martwię się będzie dobrze" .

Wiecie co dziś pomyślałam że może za jakiś dwa lata pomyśle o trzecim dziecku, chyba że uda się sn to może wcześnie 😉

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Martyna J napisał:

Kasik a jak teraz się czujesz? Czy już teraz wszystko dobrze? I jakie etap ciąży u ciebie?

Moje małe dziś szaleje i cały czas do mnie puka, jakby chciało powiedzieć "matka nie martwię się będzie dobrze" .

Wiecie co dziś pomyślałam że może za jakiś dwa lata pomyśle o trzecim dziecku, chyba że uda się sn to może wcześnie 😉

Dziękuję, czuję się dobrze, bylam na wizycie w piątek, dziecko rośnie prawidłowo. U mnie dzisiaj 15+6. Połówkowe mam za 3 tygodnie, zleciało nie wiem kiedy.... Brzuch mam jeszcze naprawdę mały, chociaż to już 4 miesiąc. Za miesiąc mam wesele brata i wstrzymuje się z kupnem sukienki na ostatnią chwilę bo nie wiem czy nie "wywali" mi akurat wtedy brzucha 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J
10 minut temu, Gość Kasik napisał:

Dziękuję, czuję się dobrze, bylam na wizycie w piątek, dziecko rośnie prawidłowo. U mnie dzisiaj 15+6. Połówkowe mam za 3 tygodnie, zleciało nie wiem kiedy.... Brzuch mam jeszcze naprawdę mały, chociaż to już 4 miesiąc. Za miesiąc mam wesele brata i wstrzymuje się z kupnem sukienki na ostatnią chwilę bo nie wiem czy nie "wywali" mi akurat wtedy brzucha 😉

Ja mam na plusie już 6 kg i większość poszło w piersi, mąż zadowolony 😉 

W niedzielę mieliśmy komunię chrześniak męża, sukienkę kupiłam jakiś czas temu i okazał się jeszcze za duża, brzuszek jeszcze za mały, ale w czerwcu mamy chrzest córki szwagra i wtedy powinna być już dobra 😉

Odnośnik do komentarza

17.05.2022 o godz. 18:44 urodziła się moja córcia przez cc ❤️ Tydzień przed wyznaczonym terminem ciężka. Malutka wazy 2950g i 55 cm 🥰 powoli zaczyna do mnie docierać, ze mam drugie dziecko ❤️

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Anna.a napisał:

17.05.2022 o godz. 18:44 urodziła się moja córcia przez cc ❤️ Tydzień przed wyznaczonym terminem ciężka. Malutka wazy 2950g i 55 cm 🥰 powoli zaczyna do mnie docierać, ze mam drugie dziecko ❤️

Ania gratuluję Kochana!!!! Jak się czujecie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...