Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Okropny ból
W dniu 14/3/2022 o 3:41 PM, Gość Anna.a napisał:

Dziewczyny do którego tygodnia bralyscie acard i heparynę w ciąży ? 

Ja bralam acard do 36 tyg.

Nie pamietam czemu masz wizyte u diabetologa? Cukrzyca wyszla?

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Okropny ból jak to szybko zleciało, rośnijcie sobie zdrowo 😚 

Ja dziś mam 11+2 za dwa tygodnie prenatalne i nie mogę się już doczekać. Po nich mam wielką nadzieję i wiarę że odetchnę z ulgą 😚 

Odnośnik do komentarza

Byłam wczoraj u lekarza. Potwierdził, że corka i że wszystko dobrze. Za 4 tygodnie polowkowe. Strasznie szybko mi ta ciaza mija. Chyba przez to, że pracuje. Córcia cały czas nie ma wybranego imienia. Ewelina ja zaszlam w cyklu w ktorym szczepilam sie 3 dawką, więc zamiast szukac problemu tam gdzie go raczej nie ma, poszukajcie realnych prZyczyn - przez 6 lat duzo moglo sie zmienic. Mogla tez spasc jakos nasienia. Jak bardzo nie bedzie chcial sie zbadac to moze po prostu daj mu tableki do łykania na poprawe tej jakosci? 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Aga 88 cudne wieści 🥰 mi ta ciąża też szybko leci dziś już 11+6, a pamiętam jak zakładałam że z tego cyklu nic nie będzie 😉 

Wizytę mam 28 marca będzie wtedy 13+0, a I USG prenatalne dwa dni później, na już nie mogę się doczekać, a z drugiej strony trochę się boję, taka moja pokręcona logika 🙂

Odnośnik do komentarza

Aga super wiadomości 😊 

Martyna to dobrze, ze ciąża Ci szybko leci, mi tez leciała szybko do pewnego momentu.

teraz mam 30+1 i dobija mnie ta „dieta” cukrzycowa. I od czasu tej diety już mu się dłuży. Nie mam predyspozycji do cukrzycy, a jednak mi się trafiła. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J
Godzinę temu, Gość Anna.a napisał:

Aga super wiadomości 😊 

Martyna to dobrze, ze ciąża Ci szybko leci, mi tez leciała szybko do pewnego momentu.

teraz mam 30+1 i dobija mnie ta „dieta” cukrzycowa. I od czasu tej diety już mu się dłuży. Nie mam predyspozycji do cukrzycy, a jednak mi się trafiła. 

Kochana już niedługo i zapomnisz o diecie i o wszystkim, zazdroszczę że zostało Ci tylko 10 tygodni😉

W pierwszej ciąży cukrzycy nie miałam, w drugiej i trzeciej od początku na czczo około 95, teraz czwarta ciąża i na razie na czczo 85 więc na razie się tym nie martwię, zobaczymy co mi wyjdzie przy okazji krzywej cukrowej. 

Ale jestem dobrej myśli 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Martyna ja w pierwszej ciąży na czczo miałam wynik 63, krzywa wyszła tez dobrze i cukrzycy nie było. W drugiej wynik na czczo tez był dobry, teraz trzecia i wynik na czczo tez dobry tylko po godz obciążenia glukoza za wysoki. Póki co mierze cukry glukometrem i raz miałam za wysoki godz po śniadaniu, a tak to mam w normie, także ten fakt mnie pociesza. W czwartek mam ginekologa i już nie mogę sie doczekać, bo chce wiedzieć ile malutka już wazy 🥰 czy przez te cukrzyce nie jest „za duża” . 

Odnośnik do komentarza
Gość Martynaa

Hej Dziewczyny:) cieszę się, że wszystko u Was w porzadku. Ja ciągle się badam, zaczęłam tez terapię, powoli podchodzę do tego mniej emocjonalnie. 

Narazie w badaniach nic konkretnego nie wyszło, jedynie podejrzenie hipoglikemii reaktywnej, mam straszne spadki cukru , kiedyś miałam nawet 29. W czwartek idę na krzywa. Powiedzcie mi, czy to może być przyczyna poronień? I czy dostaje się jakies leki czy tylko dieta?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Aga 88 napisał:

Anna jak leczyłaś się w ciazy na covid? 

Dostałam benodil do inhalacji i miałam robic z solą fizjologiczna 1:1 i miałam UWAŻAĆ, bo to jednak steryd. Ja jednak robiłam 2 razy dziennie po pół ampułki benodilu i pół z soli, a raz dziennie z samej soli. Tylko, ze mnie bardzo męczył kaszel. Dostałam tez krople do nosa, ale nie pomagało, bo bardzo zatoki mnie bolały i robiłam płukanie irigasin 4 razy dziennie. Na gardło brałam GOLDisept, robiłam płukanie woda z solą, szałwia i tantum verde w tabletkach. Przeciwbólowego nic nie brałam, bo dawałam radę bez tego.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny wpadam na chwile zobaczyć co u was.Idziecie jak burza😍Okropny ból jak u was juz zleciało ❤️ za chwile Maksio będzie miał braciszka ❤️My jak patrzymy na Bruna z mężem to tez mówimy ze gdybym tylko była młodsza to napewno jeszcze jedno byśmy mieli ,fajnie by się razem chowali .No ale dziękuje Bogu i tak za moja trójce ❤️Soniamalutka ,Sandawilla,Pikey,Nadzieja,Fiolka co u was,jak maluchy?broja ?😂Bruno juz tak ładnie zaczyna mówić ❤️Pozdrawiamy was😍

C2480832-5D92-48FF-9335-6748F51E3D74.jpeg

C9A2149B-679B-4135-A1C1-B124F654727E.jpeg

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza

Mario- Bruno jak zwykle jak cukierek 😘

 

No, dziewczyny ida jak burza, znowu sie sprawdza ze cudze ciaze szybko leca 🥰

Gratulacje dziewczyny.

 

My tez myslimy troche o rodzenstwie dla Krysiuni ale jeszcze chwila, ja nie czuje sie gotowa. Czas nagli, ale jeszcze z rok mysle mamy.😎

Tak to mala rosnie, gada tez juz fajnie, w dwuch jezykach. Smiesznie te zlepki brzmia 😂

Teraz uczy sie na tym rowerku biegowym, tylko jeszcze nie calkiem siega, wiec na palcach musi 🤷 , hulajnoge juz opanowala. Ksiazki uwielbia, fascynuja ja literki, juz ze 2-3 potrafi rozpoznac.

Codziennie dziekuje Bogu ze jest i ze dane nam bylo tego doswiadczyc.

Odnośnik do komentarza

Aga na trzy czy cztery dni przed testem zle się czułam, ale to było jeszcze znośne. Potem tydzień izolacji i to tyle. Na szczęście dość szybko mi odpuściło, ale mój syn, mimo ze szczepiony to do tej pory kaszle i żeby go nie męczyć ciagle przy inhalatorze to dostała wziewy jak astmatycy na rozszerzenie oskrzeli. 
 

a jakie masz te objawy? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...